Může tohle dobře skončit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klinecek
Povídálka 24 příspěvků 05.12.18 14:52
Zazil někdo ?

Ahoj, chci se zeptat 12/2016 jsem otehotnela přišli jsme o to od začátku špatně embrio se nevyvijelo jak melo 10/2017 jsme znovu otehotneli 11tt nam prestalo bit :srdce: byo nam řečeno jak mile otehotnime ze mame prit ze nasadime prášky na udržení podle ms jse. 6 tydnu na ultrazvuku neni nic vidět muze tohle vubec dobre skoncit?

Reakce:
arinecka
Kelišová 5216 příspěvků 05.12.18 15:03

@Klinecek Kolik vás otěhotnělo? Jinak ano, může to dopadnout dobře.

Klinecek
Povídálka 24 příspěvků 05.12.18 15:15

@arinecka tak myslim jako ze jsme o to prisli s manzelem

karkarka
Závislačka 2856 příspěvků 05.12.18 15:17

@Klinecek vis,kdy byla ovulace? Kdy jsi mela pozitivni tehot.test? Neni videt ani gestacni vacek?

Klinecek
Povídálka 24 příspěvků 05.12.18 15:42

@karkarka ovu byla 26dc myvat cca 38 40 dni cyklus ne rekl ze sliznice je pouze vysoka ze to zatim nemusi byt videt no

karkarka
Závislačka 2856 příspěvků 05.12.18 16:38

@Klinecek tak to je v pohode.ve skutecnosti jsi tak zacatek 5tt.protoze ovulaci si mela posunutou o cca 12 dni oproti normalnimu cyklu.tos byla u dr hned potom cos nasla pozitivni test?

Klinecek
Povídálka 24 příspěvků 05.12.18 18:11

@karkarka ano po 3 dnech musela jsem byli jsme tK domluveni s panem doktorem kvuli lekum

karkarka
Závislačka 2856 příspěvků 05.12.18 19:04

@Klinecek tak tos byla tak na zacatku 5tt.a to ani doktor nic videt nemohl.krom zvetsene delozni sliznice

Klinecek
Povídálka 24 příspěvků 05.12.18 21:14

@karkarka no vim ze sem byla moc brzo ale jak mi bylo receno jak uvidite // dojdete na kontrolu a hlavne pro leky tak se dosla jen me prekvapilo ze tam nebylo vubec nic myslela jsem treba aspon plodove vejice…takze to muze jeste dobre dopadnout

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >