Silné krvácení po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
holkapihovata
Nováček 2 příspěvky 09.12.18 23:32
Silne krvaceni po revizi.

Rada bych napsala svou zkusenost s revizi, jako uklidneni pro ty, ktere zaziji neco podobneho a budou se zoufale chtit ujistit o tom, ze nejsou samy. Na revizi jsem byla po potratu. Po zakroku vypadalo vse dobre. Myslim, ze mne to ani nijak nebolelo, ale mozna jsem byla necim nadopovana. Uz jsem mela odjizdet domu, kdyz jsem si vsimla, ze krvavim nejak moc. Doktor mi to potvrdil a musela jsem zustat v nemocnici. Naridili mi klid na luzku. Druhy den jsem si zasla na wc a vysla ze me krevni srazenina tak velka, ze jsem ji drzela obema rukama a v tom afektu si myslela, ze se jedna o nejaky organ. Byla jsem vydesena. Moc mi nepomohlo, ze sami doktori netusili, odkud krvacim. Nepomahaly mi injekce na zastaveni krvaceni a nakonec to jeden doktor vyresil tak, ze mi tam napechoval 2 pruhy gazy. To nejakym stylem pomohlo a postupne krvaceni slablo. Treti den jsem odchazela domu. Stale jsem krvacela, ale uz to bylo „v ramci normy“. Byl to dost hrozny zazitek a bala jsem se, ze vykrvacim. Nejhorsi bylo, ze doktori nebyli sdilni a netusila jsem, jak moc je to vazne. Bala jsem se delsi dobu lezet, aby se mi krev nehromadila a nesrazela, ale zaroven jsem se nechtela moc hybat, aby se to zklidnilo. Do dnes nevim, z ceho a proc to tak krvacelo, ale je dulezite, ze to preslo. Po pul roce jsem opet otehotnela a pred mesicem porodila. Po porodu opet vyslo velke mnozstvi srazenin, ale nastesti to byla jednorazova zalezitost.

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >