Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, rekonstruujeme koupelnu a ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s výběrem vybavení. Potřebuji novou sprchu, kterou bych hrozně ráda měla instalovanou do úrovně podlahy. Jaké jsou vaše zkušenosti?
Renovace koupelny byla pro mě velkou výzvou, ale jedním z nejlepších rozhodnutí bylo pořízení sprchové vaničky od Kaldewei. Hledala jsem něco moderního a praktického, a tato vanička, kterou lze zabudovat do úrovně podlahy, byla přesně to, co jsem hledala. Podívejte se na jejich nabídku přímo na stránkách, já jsem zvolila sprchovou vaničku CAYONOPLAN.
Za mna je sprcha na urovni podlahy to najlepsie co moze byt. Ale pozor naozaj na urovni podlahy, staci ze ti tam nejaky ‚odbornik‘ da centimetrovy odskok alebo nieco podobne a rano v polospanku budes nepekne prekvapena.
Rozhodne by som nebral nejaku vanicku (ani taku ako ma ta reklama predomnou), je to hnusne a smyka sa tam, ale normalne vydlazdickovanu sprchu s odtokovym zlabom.
Toto je teda reklama, ale napriklad aj TU mas nejake designove napady.
Dvere ti musia osadzat ludia ktory to vedia, pretoze tie dvere zabezpecuju aby si nevytopila celu kupelnu ked sa sprchujes. Vacsinou funguju na principe vertikalne pohyblivych pantov a ked ich zavries tak trosku sadnu dole a tym vznikne tesnenie.
Nenechal by som sa nikdy ukecat ze tam dame dlazdicku s vybulenim, vanicku, nerezovu listu alebo podobne veci, ale zalezi od vkusu a celkoveho dizajnu toho co budujes.