Sprchový gel pro tříletou

311
1.6.16 08:15

sprchový gel pro tříletou

Zdravím všechny, prosím o radu, doporučíte mi nějaký dobrý sprchový gel nebo krém pro tříletou holčičku, která má suchou, drsnou kůži hlavně na zádech a nožičkách? atopický ekzem nemá, ale kůži má hodně drsnou..nejlépe nějaké větší balení max. do 500 kč..moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
1.6.16 08:18

Voda a pak krém.

• Nahlásit
  • Citovat
11617
1.6.16 08:19

Popravdě, myslím, že nejvhodnější nebude vůbec žádný. Já děti s podobnými problémy myji jen vodou, mažu kokosovým nebo meruňkovým olejem a koupu 2-3× týdně, víc je zbytečné. Do koupele někdy přidávám Oilatum. Co nepoužívím sprcháč nebo jinou chemii, tak se jejich kůže výrazně zlepšila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
1.6.16 08:21

Sprchový gel bych vůbec nedávala, umýt pouze vodou- pokud je opravdu špinavá, tak dětským mýdlem a po koupeli namazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.6.16 08:22

@zdendulka.k
Na mytí bych zkusila spíš nějaké tuhé přírodní mýdlo vhodné pro děti, pro suchou kůži, druhů je spousta, např. tady http://www.naturinka.cz/mydla-8 a na namazání buď olejíček (vtírat do vlhké pokožky - např. mandlový, meruňkový) nebo bambucké máslo.
Pokud chceš vyloženě sprchový gel, tak není to sice velké balení, ale máme momentálně tento, je to přírodní kosmetika: http://www.biooo.cz/…-p-7742.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19422
1.6.16 08:36

Myla bych jen vodou a pokud by byla hodně zpocená, či umazaná, tak sprchovým gelem od Mixa baby (máme vyzkoušeno na dětskou extra citlivou a problematickou pokožku) a poté namazat třeba kokosákem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
1.6.16 08:42

Kup si mýdlovou hmotu s kozím mlékem a udělej si domácí mýdlo, nejlépe s nějakou uklidňující přísadou (nejlépe měsíček, třezalka…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
1.6.16 08:59

Taky jsem pro žádný. Já děti 5 a 3 roky taky sprchuju jen vodou. Starší má hodně suchou pokožku, taky takovou drsnou, jak píšeš a tu mažu krémem od A-derma. Je teda dražší, ale nic šílenýho jsou dražší věci (stál 400 ml kolem 600 Kč) a není to krém na týden, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
1.6.16 09:08

Tak my jedeme biodermu abc, kupuju litrový sprcháč za 500,–, máme vždycky tak na půl roku… :) Mýt jen vodou u nás nefunguje, a po koupaní mažeme každý den. ;) Jako mimčo měla ekzém, teď už dva roky „jen“ takhle sušší kůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama