Sprej Nivea for black and white - začal stříkat sajrajt

23861
3.6.15 15:06

Sprej Nivea - sajrajt

Koupila jsem si tak před půl rokem antiperspirant Nivea invisible for black and white. Je tam aluminium, což běžně nepoužívám, ale na dny, kdy opravdu potřebuju se nepotit, tak dobrý. Když jsem vypotřebovala cca dvě třetiny, tak to začalo stříkat ne sprej, ale takovou vodu nebo spíš silikonový olej. To fakt potěšilo, ráno spěchám na konferenci, stříknu na sebe tohle a jsem volepená jak bonbon, takže znova do sprchy a jako bonus to nešlo moc lehce umýt :pocitac: Jako mám 100 chutí to vzít a postříkat tím výrobce :mrgreen:
Stalo se to některé z vás třeba i s jiným sprejem? Co to z toho tak může téct? Má vliv nějaké datum spotřeby? :nevim:
A můžete mi prosím doporučit nějaký fakt účinný deodorant bez aluminia? Takové ty krystaly z DM mi moc nefungují. Kdysi tu někdo dával odkaz na zahraniční, co se k nám ale nedovážejí, ale neuložila jsem si to :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
3.6.15 15:10

My tomu lidově říkáme čapáče :D Reklamy v televizi jsou jenom reklamy, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
3.6.15 15:18

@chipsa no von mi jinak docela fungoval, koupila jsem si ho podruhé, ale teď to byl šmejd jakýsi :pocitac: Tak přemýšlím, jestli jsem měla „štěstí“ na vadný kus nebo byla vadná celá série nebo „vylepšili recepturu“ a ten výrobek šel totálně do kytek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
3.6.15 15:19

Existuje deodorant, který by fakt ochránil před pocením? Mám zato, že ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
3.6.15 15:20

Já takový nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
3.6.15 15:24

@Blekota Existuje - Driclor, ale ja bych mela strach, ze mi upadne podpazi :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
1715
3.6.15 15:28
@kerrankin píše:
@Blekota Existuje - Driclor, ale ja bych mela strach, ze mi upadne podpazi :mrgreen:

Já Driclor používám cca tak 1× za tři měsíce a jsem naprosto spokojená… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nugetkaa
3.6.15 15:38

Driclor ano :)

• Nahlásit
  • Citovat
6529
3.6.15 15:53

A ten Driclor obsahuje aluminium?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 16:04

Tak deodoranty nejsou aby jsme se nepotily ale aby ten pot nesmrdel. Jakmile se zapricini poceni v podpazi tak zacne rasit na cele :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
3.6.15 16:05
@Black Cat píše:
A ten Driclor obsahuje aluminium?

20% hexahydrátu chloridu hlinitého USP (185 mg/ml) v alkoholu :mrgreen:

Ja jsem reagovala na to, ze neexistuje nic, co by opravdu chranilo pred pocenim.

• Citovat
  • Upravit
2201
3.6.15 16:38

A ten Driclor je zdravý? Uvažuji o jeho koupi, ale mám starch at ro není ještě vetší chemka. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
3.6.15 16:49

Nivea spreje a kulicky jsou nejvetsi shity :cert: jedno pouziti a letelo to vsechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
3.6.15 16:49

Driclor používám už několik let a naprostá spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2034
3.6.15 16:55

Eucerin nebo Vichy antitranspirant zabraňuje vcelku dobře. ale složení nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama