Srpen 2007

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6774
20.7.07 12:04

Dalmi, co je to prosímtě za hru, že jsi u ní vydržela celou noc? :lol: :lol: :lol: Úchyláci naštěstí odjeli, z devíti aut tam zbyly jen tři a ti už bordel nedělali. Ale zase bylo tak hrozný teplo, že jsem se stejně moc dobře nevyspala. Musím se smířit s tím, že se dobře nevyspím ještě pár let :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:10

Ahojte..

ja se taky zase nevyspala..usnula jsem az ve4 a v 6 zase vzhuru..pak jsem teda jeste spala od 8 do 10 ale zadna slava..jsem uz uplne vyrizena..myslim ze bych ted na nejakej porod ani nemela silu..

Lucosku to je super ze ti to takhle hezky postupuje :)

jinak jsem si vcera nejak zapomnela brat magnezka…a misto 8 jsem mela asi jen 4..a vubec nic..bricho me ani jendou neztvrdlo..tak ja nevim Misa si tak asi bude jeste hovet..asi si to rozmyslela..ale ja uz bych i chtela :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:11

Patsy to je dobre, ze ti blbouni uz odjeli..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
20.7.07 12:12

Dalmi, já ti toho všimla, když jsem se utírala. Raději to už kontroluju. Na papíře byl kus takového slizu asi 2 cm dlouhého. Tak jsem se utřela ještě jednou a byl tam další s troškou krve. Pak jsem chodila asi co 5 minut a už nic.
Strašně mě teď bolí stydká kost a začalo mě pobolívat břicho. Teď z toho ale nebudu dělat vědu, protože z toho zase nic nebude. Už se nebudu nervovat :wink:

Patsy, takže konečně klidná noc? Až na to vedro teda. To je strašný, já se pořád potím jak dveře od chlíva, úplně ze mě tečou pramínky potu. Je to strašné :cry: :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
20.7.07 12:15

Lenul, tak jen doufám za tebe, že nakonec nebudeš přenášet. Ale vydrž ještě tak týden, magnezko vynech úplně a uvidíš, třeba se ti to zase rozjede.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6774
20.7.07 12:19

Já bych to magnezko radši brala, být tebou, přeci jenom to máš nakázaný od od dr.
Já mám na sebe pořád puštěnej větrák a sedím tu ve spodním prádle :oops: Jinak by to bylo neúnosný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:19

jj asi pockam do koce toho 36 tydne a uz to brat nebudu..dnes jsem si teda jeste zadny nevzala a nic…ani me bricho nijak neboli..
jen dole kosti a nahore zebra..a mala me tlaci na mocak ze myslim ze se musim kazdou chvilkou pocurat..

vubec nechapu jak tam ted lezi..je nejaka natahla…dole me tlaci hlavicka a nahore ji mam zase az uplne nacpanou pod hrudni kosti a blbe se mi dycha..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:20

tento tyden pujdu na kontrolu tak se z dr. domluvim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
20.7.07 12:23

Já to mám taky tak. šíleně mě hlavičkou tlačí dolů, je to docela nepříjemné, ale zároveň mě tlačí i do žeber. ale ne pořád, jen tak střídavě. asi se tam protahuje nebo co :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:27

a taky me prijde nejaka cilejsi…ale to je asi spis tim jak nema uz to misto tak citim kazdy zavrteni..

Patsy a co ty?? ja uz bych tu zase chtela nejaky miminko :) jak to vidis?? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6774
20.7.07 12:27

Mě teda tlačí jen nahoře, nejvíc odpoledně a večer a když se hýbe, tak mám pocit, že tou hlavo prorazí břicho :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6774
20.7.07 12:28

Vidím to tak, že v pondělí ráno jdu na ko, kde mi naplánují tak na středu císaře :lol: Ovšem jak to bude vidět dr., to je otázka :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
20.7.07 12:29

jsem tet byla ze psem a myslela jsem ze umru. :twisted:
luci tak ja to taky budu kontrolovat :lol: me porad strasne boli bricho.ja chci jeste ale dva dny vydrzet aby to byl ten lev :lol:a v tomhle vedru fakt rodit nechci,tak doufam ze se ochladi

lenul jen jeste tyden dva tydny pockej.pro misku to bude tak lepsi :wink: to magnezko bych jeste nevynechavala bejt v tvy situaci

patsy tak to je super ze uz odjeli.ja hraju TONY HAWKS,je to skejtbord :lol: nemuzu se od toho odtrhnout :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3590
20.7.07 12:29

taky me kolikrat prijde ze se chce ven prokopat pres brisko :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
20.7.07 12:31

patsy mas to suprove naplanovany :wink:
drzim palce at ti to vyjde :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová