Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@SIMONA1234 : Přečti si znovu svůj úvodní příspěvek
. Na ten jsem reagovala. Jinak s tebou většinou souhlasím, co jsi psala potom…
O adaptaci píšu právě proto, že i když s tvým dítkem byly problémy, tak jste je museli řešit - ale tím, že by ti řekli druhý den nechoďte, by se to moc nevyřešilo (jako u zakl.).