Stav Pudla - pro ty, koho to zajímá

Napsat příspěvek
Velikost písma:
43037
26.4.09 14:25

tak co tomu rikate - chtela jsem to mit strizlive. vlastne by se mi vic libil, kdyby byl takpolovicni, neda se nekde nastavit velikost?

mmch kdo by do me rekl, ze nemam rada modrou barvu, co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
26.4.09 14:33

Tak ti jdu dát návod a ty máš hotovo 8O …metřík je lepší než podpis, protože se sám odpočítává…Zmenšit se asi nedá, řekla bych…
Ale máš to udělané pěkně, já jsem trochu obsedantní a potřebuju to mít taky spíš jednoduché a sladěné…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:38

tak kterej je lepsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:40

jsem nechala ten malej (na jedne strance byla moznost mini metriku)

tady si ulozim ten velkej, kdybych to chtela nekdy zmenit ""http://newtickers.bump-and-beyond.com/30/3038/303811.png:http://newtickers.bump-and-beyond.com/…8/303811.png

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:42

je tam blby datum :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
26.4.09 14:44

Mě se víc líbí ten větší…Kde je blbej datum?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
26.4.09 14:45

I když ten menší má taky něco do sebe, asi se to k tobě hodí víc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:45

Uz jsem to opravila, ono se to opravi ve vsech prispevcich zpetne, takze uz to zmizelo..... pridalo mi to 1 den, nebudeme podvadet

na vzhled se mi tez vic libi ten vetsi, ale chci to mit nenapadne… a abyt to nezaabiralo moc mista

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
26.4.09 14:46

Jasně…Vypadá to dobře…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:48

nevim teda komu 105 days pripada jako „only“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 14:49

prosimte judy ta tam mas metr jak hubnes!!! :-)))) nejsou taky metriky na velikost podprsenky? :-))))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24016
26.4.09 16:10

Ááá, konečně má Pudlík metřík :lol: . A už prozradíš jméno??? Čekám už dost dlouho na odtajnění :-)

Taky myslím, že to máš výtok z globulí. Já už z toho utrogestanu taky šílím!!! Doufám že se mě nějaký zánět a kvasinky vyhnou nebo tu budu šílet s tebou :? Přibereš mně do klubu? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
26.4.09 16:14

my fakt jmeno nemame - segra mu pracovne rika Kostěj :-))))

jojo, vysiluj, udelame si extra diskusi pro hystericke matky, nebo muzes chodit sem -ja asi zacnu casem chodit taky do tehulovin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5021
26.4.09 16:15

Pudloslavo , ještě jsem ho nehledala, ale víš co, existuje úplně všechno… :lol: Já jsem prostě úchyl na čísla (přitom matematiku nesnáším a nechápu), ale ráda dělám tabulky, vedu rozpočet, počítám kj a tak…Ono mě to nějak umravňuje, od přírody jsem veliký anarchista, a čísla mě srovnají do latě. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24016
26.4.09 16:18

Já myslela, že jste už jméno vybírali… No tak nic no :-)

My máme pracovní název Džakarta :-) Vzniklo to tak, že manžel říkal že je to Kája nebo Jaka. Z počátečních našich jmen. No a k té Jace, že to je teda Jakarta a já říkám že jedině Džakarta, když už :-)

Do těhulovin už choď, ať tam nejsme s Madlou samy prvotěhule…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty