Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
už se mi popletly i diskuse, chtěla jsem to psát do hysterek ![]()
Deri, nechces si ten fonendak poridit? Tady se da sehnat obycejny i za dve stovky, nevim jak u vas, ale urcite to bude levnejsi, nez to vysetreni. V tomhle tydnu uz neni takovy problem mimino najit, slyset to jde pekne. I kdyz fonendak taky nabizi spoustu moznosti k vysilovani ![]()
deri pis spis do tech hysterek - tady uz asi moc holky nechodej. poslu ti SZ.
Ahoj, ja rano resila ten metr, odpovidala jsi mi do diskuze, tak jsem se na tebe prisla mrknout. S pudletem jste uz docela daleko, to mam radost. Cetla jsem Psychiku, drzim ti palce, kdyz te nekde vidim, tak kontroluju, ze jsi ok
. A jak teda je? Musis jeste lezet? Tricaty tyden, to uz je fakt super.
Ja byla lehce hystericka tehule a vsechno bylo nakonec ok. Lezeni v tehotenstvi jsem praktikovala asi dva mesice, cele se to strasne vleklo. Oproti tomu posledni dva mesice mi utekly ani nevim jak…
Drz se.
Asi ti rozumím . V 15 tydnu jsem ležela na gastru= akutni zanět slinivky. Musela jsem na laparo vyndat žlučnik a doktoři mi řekli že jestli nepujdu tak dalsi zachvat už nemusim přežít. Měla jsem hrozny strach o dítě ale pak jsem pochopila že nemám na vyběr. A pak jsem se podvědomě připravovala na nejhorši, že až mě proberou z narkozy budu bez malého asi to byl muj zpusob jak se s tou možnosti snáz vyrovnat. Jsem hrozna pesimistka je to asi špatné ale mě to pomáhá v tom že když to nedopadne tak nemam takový šok a když ano je to strašně super. Miminko je v pořádku a já jsem ted ve 36. tydnu a to to se mnou bylo opravdu velmi vážné. Myslim že máš železnou náturu a jsi docela silny jedinec . Budu na tebe myslet a držet vam palce . ![]()
Mě zajímá stav Pudly teď.
Rodila minulou středu, ne? (5.10.). To už je 6 dní po porodu. Kdy se pouští domů po CS? Co je to? Kluk, holka? Váhy, míry, Agpar, poporodní stav obou… ![]()
Já su strašně zvědavá.
Víte někdo něco?
Ha, Pudla už to má za sebou?? ![]()
Wioll, já jsem po CS, byl v neděli večer a pustili mě ve čtvrtek
takže čtvrtý den, ale záleží na mimču jak nabírá asi no ![]()
Wiolla píše:
Mě zajímá stav Pudly teď.![]()
Rodila minulou středu, ne? (5.10.). To už je 6 dní po porodu. Kdy se pouští domů po CS? Co je to? Kluk, holka? Váhy, míry, Agpar, poporodní stav obou…
Já su strašně zvědavá.
Víte někdo něco?
Taky jsem si na ni vzpomnela, tak jsem ted myslela, ze tu neco je ![]()
Kdysi jsem nekde zahlidla, ze ceka zase chlapecka. To je jediny, co Ti ted muzu napsat ![]()
No měla by mít.
Na tu minulou středu měla naplánovaný CS. V jedné diskuzi to tu psala, že se tam objednávala, že jí určili tento termín, pak se loučila, že jde na to… ![]()
nakukovatelka píše:Wiolla píše:Taky jsem si na ni vzpomnela, tak jsem ted myslela, ze tu neco je
Mě zajímá stav Pudly teď.![]()
Rodila minulou středu, ne? (5.10.). To už je 6 dní po porodu. Kdy se pouští domů po CS? Co je to? Kluk, holka? Váhy, míry, Agpar, poporodní stav obou…
Já su strašně zvědavá.
Víte někdo něco?
Kdysi jsem nekde zahlidla, ze ceka zase chlapecka. To je jediny, co Ti ted muzu napsat
To vím, že čekala chlapečka. Ale víš jak to je: „Nikdy nevěř ultrazvuku!“ ![]()
3.10. mi odpovídala v jedné diskusi, že bude těhotná ještě 4 dny. Takže císaře měla asi v pátek.
Pudla měla císaře opravdu v pátek 7.10. Narodil se jí Benedikt, 3,61 kg a 50cm. Podrobnosti nevím ![]()
Mufina píše:
Pudla měla císaře opravdu v pátek 7.10. Narodil se jí Benedikt, 3,61 kg a 50cm. Podrobnosti nevím
Super, díky..
Tak gratulace ![]()