Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Kami - to taky nechapu.
Myslela jsem puvodne, ze mam vytok z tech globuli, ale pak jsem dala jeden vecer jen utrous a bylo to snad jeste horsi! ![]()
Pudlo - zaloz, jdem za tebou! ![]()
Stazko- já mám jen utrouš tak vím že to je z něj, až se divím, kolik toho vyteče ven. Až ho ale přestanu brát, tak zase budu řešit, co že to ze mně teče, když už utrouš nemám… Prostě jsem šílená ![]()
Kami - kolikatej tt jsi? a jak dlouho se ten utrous bere? celej prvni trimestr?
Stázi- podle PM jsem konec 12tt a podle UZV začátek 13tt
Zatím je to rozdíl 4 dnů. Bere se celej 1 trimestr, když jsou nějaké obtíže, krvácení nebo tak, tak se může brát i dýl. Viz Pudla
Takže já doberu co mám a končím. Vychází mi ještě asi na týden a nechce se mi to vyhazovat…
diskuse je zalozena…
utrous obsahuje vevnitr takovej olejicek, rozdloubala jsem ho, abych zmerila, jestli meni posevni pH, nemeni, protoze s vodou se vubec nemisi. vytok je posle me z toho, ze troisku drazdi sliznici a ta nejakou vodu vypoti … nic poroti tomu, co mi udelal ten clotrimazol …to byla fakt povoden…
link na tu diskusi :http://emimino.cz/modules.php?…
je tam i muj ,link na tu poradnu …
prej se dysky stihne vstrebat dost
mmch ja koukala do kompendia a skutecne po vaginalnim podani je ucinek daleko snad ne lepsi, ale dlouhodobejsi ..... po ustim podani to udela nejakou hladinu na 1 hodinu, po vaginalnim na 24 hodin. Moje zkusenost je ta, ze cim hloubeji ho zavedu, tim mene vyteka.
Pudli- ale ty ležíš, u mně je jedno jak hluboko zavedu, teče to pořád stejně. jen když je hlouběji, tak tam vydží o chvíli dýl, ale stejně vyteče…
Kamiš jojo, mám fakt i ten kočár
To taky nemohlo počkat, protože je z 2. ruky za neuvěřitelnou cenu a typ „vláček“ se y 2. ruky téměř nevyskytuje.
Hola, tak jsem po kontrole, jsem prej OK, cipek dnes nameril dokonce 41 mm, takze vic nez posledne, docela luxus … dite teda naleha hlavickou (zmetek se na kontrolu dycky otoci), dolni segment je rozsireny … to uz asi zustane, ale nehorsi se to
vahu mi nerekl, ale to jsem skoro rada, protoze u nej je to dycky nejak min, tak bych se jen nervovala
dalsi kontrola 15,muzu tam dal chodit (Gennet) do toho 30 TT a pak to zkusim rovnou v Podoli, neni jiste, ze me vezmou, ale zkusim se vecpat - tak ted mi jeste zbyva zavolat te MUDr z Mazurske, ze tam neprijdu a ze ji tu posledni kontrolu kdyztak zaplatim…to bude nejhorsi, bude na me nasr. takze by bylo idealni, kdyby me po gennetu vzali rovnou v porodnici a po porodu bych si nasla jeste uplne jineho gyndra ![]()
Jo a Danek mi rikal, ze to je uplne v poradku,kdyz s kazdym nesmyslem jedu do nemocnice a ze kdyby cokoliv (treba silny tlak dole a nuceni na moceni - coz mam skoro kontinualne), tak mam jit kdykoliv k nemu nebo do spitalu, od toho ta pece je a je lepsi nic nezanedbat … takze holky, je to v pohode, ze jsme hysterky ![]()
Pudlo- tak to jsou skvělé zprávy!!! Jen ať to tak ještě dlouho vydrží!!!
No já jsme teď nějak trochu uklidněná tím screeninem, i když ještě není hotová ta krev… Mno uvidíme, jak dlouho mi to vydrží ![]()
Tak kdyby sem jeste nekdo nahodou zabrousil - v pondeli jsem skrze snizeni pohybu jela do Podoli, kostej je OK, ma 1200g, cipek 45 mm!!!!!!! mi normalne asi roste ![]()
Tedka aktualne resim, jestli hmatanim ditete mu nemuzu poskodit hlavicku ![]()
Kostej se teda nejak prestal otacet a zakotvil zadkem dolu ![]()
aktualni deni a rozlicne kecy na https://www.emimino.cz/modules.php?…
holky, tak já včera zase vyšilovala, ráno jsem lítala po obchodech, tak jsem pohyby nějak nevnímala(spíš jsem nic necítila), odpoledne povinný odpočinek s druhou ratolestí, pohyby žádné, zkoušela jsem ležet na zádech, dýchat do břicha, sežrat čokoládu-jen slabé tuknutí. Samozřejmě jsem nezabrala a hodinu přemýšlela, jestli mimi žije. Po hodině jsem volala dr., jestli mám přijet. Manžel to raději ani nekomentovat. Než jsem přišla na řadu u doktorky, mimi ožilo-klasika. Takže doktorka jen konstatovala, že je vše v pořádku a shrábla 150 euro. To těhotenství mě stojí majlant. Další kontrola 25. 5., jsem zvědavá, jestli do ní vydržím ![]()