Stěhovaní do bytu se čtyřmi dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:19
Stěhovaní do bytu se čtyřmi dětmi

Dobrý den, prosím o radu, musíme se stěhovat s rd do bytu. Dům prodáváme z vážných rodinných důvodů. Jenže nám finance nezbydou než na byt ale malý dvoupokojový. Mám strach že si budem šlapat po hlavách. Není lepší jít do pronájmu třeba u rpg a došetřit si na kvalitnější byt?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 20.10.14 10:22

@pavoučnice A chcete platit nájem? Pokud máte základ, šla bych do hypotéky.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 20.10.14 10:22

@pavoučnice Tak dvoupokoják se 4 dětmi mi přijde fakt malý :think: ale jestli jsme schopni při nájmu došetřit na větší, tak je otázkou, zda ho nekoupit na hypo rovnou :think:

pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:23

Hypotéku nám nedají…

pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:24

Manžel říká že se tam nějak poskládáme hlavně aby byl byt náš a nebyl to pronájem…jenže já mám strach že se to nedá

pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:25

Prosím je tady někdo v pronájmu u rpg???

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 10:26

@pavoučnice Jake je vekove rozpeti deti?
Mate-li finance na dvoupokojak, propocitala bych si moznost hypoteky na vetsi byt, protoze casem to stejne budete nuceni, vzhledem k poctu deti, poresit.Se ctyrmi detmi je dvoupokojak opravdu jen prechodne bydliste.

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 20.10.14 10:28

Tak ono záleží, jak je byt velký, jak je uspořádaný a taky jak máte velké děti. Něco jiného bude byt 80m2 a 40m2, něco jiného jestli máte 4 malinké děti nebo 1 na vysoké, druhé na střední na intru ap.

pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:28

16,11,7,2 roky

yweta
Závislačka 4162 příspěvků 20.10.14 10:32

Myslím, že to bude masakr. Samo záleží na velikosti bytu. Ale já donutila manžela vyřešit bytovou situaci po narození první holky. Na 36 metrech (2 pokoje) jsme bydleli do jejích 10 měsíců a i tak to bylo šílený. Neříkám, že se to nedá, dá…ale jestli jste do teď bydleli v RD…bude to náročné…

kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.10.14 10:32

Radsi bych se naskladala do dvoupokojaku nez platit najem. A muzete setrit na vetsi. Odkad jste? Treba zvazit nake male mesto, kde jsou byty levnejsi? :nevim:

pavoučnice
Stálice 66 příspěvků 20.10.14 10:34

Ostrava a na třipokojový byt nemáme…jedině nám finančně vychází dvoupokojový ale bohužel rozměry nic moc kolem 58 metrů

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 20.10.14 10:35

Jako uměla bych si to představit, kdyby byla velká kuchyně, která by byla vaše centrální místnost - kde by sedávaly návštěvy a vy byste se všchni setkávali. V tom případě bych nejmenší dítě dala zatím do ložnice k vém i s místem na hraní. Ostatní 3 děti se do 1 pokoje poskládají. Pokud je velký a nevejdou se tam jen 2 palandy, stůl a 1skříň - v tom případě bych do toho nešla.

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 20.10.14 10:36

Ahoj zakladatelko,
chceme koupit dům, ten váš máte prodaný? Jestli je zatížen exekucí, tak to bychom nechtěli.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 20.10.14 10:38

@pavoučnice Já o tom teda slyším poprvé, ale dočetla jsem se tam že je možnost i domluvit symbolický podnájem s tím že byt zrekonstruuješ, to by se i třeba líbilo víc, vše co tam uděláš nebo koupíš budeš dělat pro sebe a nebudeš to dávat za nájem.

Jinak záleží jak staré máš děti, jestli nejsou velké věkové rozdíly tak bych jim nechala jeden pokoj a obývák pro sebe s manželem, jak říkáš jednalo by se o dočasnou situaci.

Jinak za mě já bych do hypotéky se 4 dětmi nešla, na to jsem moc velký posera :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >