Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Tak to ti moc přeju a držím pěstičky ať je vše v pořádku. Je mi po ránu špatně, tak si mám udělat v pátek ještě jeden test. Ale moc tomu nevěřím.A šance na mimi asi už nebude byl to třetí pokus. První byl, když jsem byla s klukama druhý v květnu a teď byl třetí, tak už nemám ani jeden pokus. Sice mi doktor říkal, že zkusí něco vymyslet, ale pokud to bude nějak finačně nákladné, tak to nepůjde.
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.
Peti, aha tak to jo, to mě mrzí, ale i zázraky se dějí a já jsem jeden z příkladů. Minulý týden mě doktor posílal na revizi, že mám gestační váček prázdný a mimi neodpovídá a dnes mi děa UTZ, váček roste jak má a odpovídá a z miminka je ukázková fazolka, sic nevím, zda prosperuje a bude prosperovat, ale mimi tam nebylo a už zase je vidět a větší.Držím ti strašně moc palečky, aby si se toho vytouženého miminka dočkala.