Šátek Storchenwiege nebo Hoppediz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luklen
Nováček 4 příspěvky 16.11.14 20:35
Šátek Storchenwiege nebo Hoppediz

Poraďte prosím který šátek je kvalitnější.
Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.11.14 20:52

Podle mne oba velmi kvalitni, samozrejme zalezi na druhu, obecne pruhy jsou nosnejsi, zakar tenci.
Na novorozence bych si vybrala leo, je takove mekoucke, storchenwiege pruhy jsou pevnejsi, vhodne na vetsi dite.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51102 příspěvků 3 inzeráty 16.11.14 20:55

Rozhodovala jsem se mezi nimi taky. taky jsem to tenkrát brala jako velké rozhodování. zpětně - podle mě je to jedno, prostě co se ti víc líbí. já nakonec vybrala sotrcha Vicky. byl fajn, ikdyž jsem pak měla lepší šátky. hlavně maj dobrý poměr cena/výkon. Hoppa jsem měla půjčeného, nosilo se v něm podobně. storchy jsou bud pruhy, ty jsou pevnější, nosnější. Storcha Leo bych osobně nebrala.

Luklen
Nováček 4 příspěvky 16.11.14 20:56

Konkrétne si vybírám mezi Hoppediz Curacao a Storchenwiege Johannes. Takže to vyjde na stejno více méně? A jak dlouho trvá zanošení šátku?

Hvězda diskuse 51102 příspěvků 3 inzeráty 16.11.14 20:58
@Bibi239 píše:
Na novorozence bych si vybrala leo, je takove mekoucke, storchenwiege pruhy jsou pevnejsi, vhodne na vetsi dite.

v podstatě souhlas. Ale je to dost o osobních preferencích a dítěti. já mám ráda tlusté šátky. Pro mě je leo nenositelné už v 7mi kilech dítěte. což u někoho může znamenat rok, u mýh dětí 3 měsíce :twisted:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.11.14 21:01
@Luklen píše:
Konkrétne si vybírám mezi Hoppediz Curacao a Storchenwiege Johannes. Takže to vyjde na stejno více méně? A jak dlouho trvá zanošení šátku?

Zanosit Storcha je ukol mozna tak na generace. Hoppa jsem v ruce nemela, ale mel by zchundelatet a zmeknout driv

Hvězda diskuse 51102 příspěvků 3 inzeráty 16.11.14 21:02
@Luklen píše:
Konkrétne si vybírám mezi Hoppediz Curacao a Storchenwiege Johannes. Takže to vyjde na stejno více méně? A jak dlouho trvá zanošení šátku?

to se říct nedá. i půl roce intenzivního nošení je šátek jiný, než po roce. třeba Didymosí vlněné ryby se nemusely zanášet vůbec, první navázání mi přišlo stejné jak to po 2 letech nošení. Ted jsem prodávala svůj poslední šátek a přišlo mi, že přesto že byl doma 3 roky, nebylo to pořád ono. ale je pravda, že jsem ho zas tolik nenosila

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.11.14 21:03

Ale podotykam, ze jsem nosila rocni dite ve storchovi pruzich a pohoda, dve hodiny zadny problem, ramena v cajku, nic nerezalo, kdyz se clovek soustredil na dotahovani.

Luklen
Nováček 4 příspěvky 16.11.14 21:10

A nezanošený se teda špatně dotahuje a není tolik pohodlný? Nemůže to člověka až odradit třeba? Možná se blbě ptám, ale vlastně o tom nic nevím, tak mě omluvte :)

Hvězda diskuse 51102 příspěvků 3 inzeráty 16.11.14 21:13
@Bibi239 píše:
Ale podotykam, ze jsem nosila rocni dite ve storchovi pruzich a pohoda, dve hodiny zadny problem, ramena v cajku, nic nerezalo, kdyz se clovek soustredil na dotahovani.

já se ho v roce zbavla, protože mě to fakt u řezalo.

zakladatelko, mě to neodradilo. storcha jsem koupila ve 3m dítěte, před tím jsem měla nějakou Kočku nbo tak nějak. a byla to fakt změna hodně pozitivní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >