Strakaté vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:05
Strakaté vlasy

Ahoj potřebovala bych poradit. Měla jsem obarvené vlasy oříškovou barvou (pod tím byly odrostlé zesvětlené vlasy, odrost cca 10cm). Protože jdu zítra na pohovor dala jsem si včera večer na vlasy kokosový olej abych je trochu ozdravila a vypadaly hezky. Jenže už večer po smytí jsem zjistila že to byla chyba a teď ráno vidím že je to naprostá katastrofa. Barva tak nějak nestejnoměrně slezla dolů někde víc někde míň takže jsem někde světlá někde zrzavá… No prostě strakatá. Takhle tam zítra jít nemůžu. Prosím poraďte nějakou studenou světle hnědou/studenou tmavou blond barvu z drogerie kterou bych to mohla aspoň trochu zachránit, sjednotit. Děkuji moc
Jinak ano normálně bych zašla ke kadeřnici ale dnes (v neděli) opravdu žádnou neseženu. :,( :,( :,(

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 23.06.19 08:30

Určitě bych vzala minimálně stejnou nebo tmavší než máš nejtmavší odstín na hlavě. Jinak je to asi jedno jakou, ono ty barvy z drogerie jsou všechny tak nějak napodobno. Prostě si vyber odstin co chceš, když budeš váhat vem radši světlejší než tmavší, ono ty barvy z drogerie často chytají tmavší než je to na krabičce, hlavně si to pořádně rovnoměrně natři ať to nemáš flekaty zas jinak a dodrž dobu působení. Ještě mě napadlo, pokud se na to necítíš sama, tak v obchodakach bývají takové ty rychlo kadeřnictví bez objednání a ty jedou většinou i o víkendu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:37

Právě že obchoďák u nás žádný není od nás je všechno daleko i do tý drogerky pojedu 35km. Říkala sem si aby to bylo rovnoměrnější skusit nějakou tu šamponovou nebo pěnovou aby se to dobře nanášelo… Nevím no nemám s tím žádný zkušenosti vždy u kadeřnice… Ten oříšek byl taky od kadeřnice nějaký přeliv či co… Značku nevím… Ale vážně mě nenapadlo že kokosový olej může hnout s barvou… :pensive:

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 23.06.19 08:43

No jestli to byl přeliv tak s tím se hne mnohem snadněji než s barvou. Tak si kup zase jenom přeliv, když se to nepovede tak se to aspoň vymeje.

Pipet
Generální žvanilka 24283 příspěvků 23.06.19 09:04

ĽORÉAL PARIS Récital Préférence Island 7.1 blond popelavá
Tahle je fajn a ani mi nechytá tmavě (narozdíl od jiných)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 23.06.19 09:09
@Anonymní píše:
Právě že obchoďák u nás žádný není od nás je všechno daleko i do tý drogerky pojedu 35km. Říkala sem si aby to bylo rovnoměrnější skusit nějakou tu šamponovou nebo pěnovou aby se to dobře nanášelo… Nevím no nemám s tím žádný zkušenosti vždy u kadeřnice… Ten oříšek byl taky od kadeřnice nějaký přeliv či co… Značku nevím… Ale vážně mě nenapadlo že kokosový olej může hnout s barvou… :pensive:

Loreal Creme Gloss, cokoliv z tmavších blond, je to jen přeliv, tak se pak snadno bude řešit další úprava.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 09:17

Když s tou blond právě že nevím… Zas abych to přebarvila vůbec… Potřebuji asi aby to bylo něco mezi blond a světle hnědou vyloženě blond mi nejdou a taky to mam teď zas na to moc tmavý podle mě… A asi aby to byl nějaký studený tón aby to srazilo tu zrz… Vůbec se v tom nevyznám v životě sem to nedělala ani nekupovala… Docela se toho bojim… Ale takhle vypadám jak blbec… :pensive: :pensive:

Crystal87
Generální žvanilka 24205 příspěvků 23.06.19 09:52

Můžeš hodit fotku vlasů??pak se líp radi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 09:55

Tu je fotka… Takova nejaka focena mobilem v autě při cestě do drogerky… Ve skutečnosti je to trochu víc flekaty a trochu víc ostry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 10:03

Dle mého myslim ze by to chtělo trochu ztmavit a zchladit ale vůbec nevim cim… Nevyznam se tu v tom… :pensive: :pensive:

Váš příspěvek
Reklama