Olej na strie od Weledy

Anonymní
3.11.19 18:44

Strie Weleda

Ahoj mám takový dotaz mám úplně hrozný strie mažu je každý den nějakým krémem na strie ale je to fakt děs vím že prostě už nezmizí jenže bych chtěla aby aspoň nebyli tak červený mám je fakt úplně do krve a docela mě i bolí a táhnou slyšela jsem že si všichni chválí olej od Weledy má některá zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
3.11.19 19:08

Zkušenost s Weledou nemám, ale strie samy po nějakém čase vyblednou - né že by zmizely, ale nebudou červené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
3.11.19 19:13

Taky zkušenost nemám, ale pokud strie máš mít, tak je mít prostě budeš i kdybys to mazala čímkoliv. Maž co nejvíc, ať jich máš co nejméně a časem vyblednou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 19:30

Právě ty strie už mám než jsem otěhotněla jelikož jsem měla nadváhu pak jsem zhubla trošku se stáhli no ale krvavé byli stále teď po porodu to je snad ještě horší a další strie přibyly :nevim: mám i jizvu na ruce starou 2 roky a je stále červená :zed: dr. mi právě doporučila Weledu chtěla jsem se ale zeptat na zkušenosti jiných

• Citovat
  • Nahlásit
24400
3.11.19 19:30

Nezmiznou, ale cas hooooodne udela :kytka:.A nebo odstraneni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
3.11.19 19:35
@Anonymní píše:
Právě ty strie už mám než jsem otěhotněla jelikož jsem měla nadváhu pak jsem zhubla trošku se stáhli no ale krvavé byli stále teď po porodu to je snad ještě horší a další strie přibyly :nevim: mám i jizvu na ruce starou 2 roky a je stále červená :zed: dr. mi právě doporučila Weledu chtěla jsem se ale zeptat na zkušenosti jiných

Tak mě ještě napadá… řešit to jedině přes kožního,,, chápu že ti to vadí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12182
3.11.19 19:51

Mě na jizvu po císaři i strie pomohl moc šípkový olej. Fakt hezky zesvětlaly, ale mě se jich v těhotenství moc neudělalo. Mám je spíše z puberty. Každopádně fakt doporučuji, ono jestli se udělají nebo ne ovlivnit nejde. Ještě jsem myslím četla, že dobrý je i ricinový olej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat