Stupátko k Teutonia Spirit S3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 07.01.11 16:25
Stupátko k Teutonia Spirit S3

Ahoj,

mám kočár Teutonia Spirit S3 a chtěla bych k němu pořídit stupátko. Na www.teutonia.cz jsem našla jen stupátko Pick UP, které ale pasuje na Mistral, ne však na Spirit. Nemáte někdo tip na značku stupátka, které by se dalo přidat k Teutonia Spirit S3?

Moc díky. D.

Jak maminky hodnotí Teutonia Spirit S3

Reakce:
Martysek
Nadpozemská drbna 26851 příspěvků 04.05.13 18:50

Obnovuji diskuzi - nevíte někdo, které stupátko by mohlo pasovat na Teutonia Spirit? Díky

Aliik
Echt Kelišová 8339 příspěvků 04.05.13 19:28

Ke Spiritovi mame Lascal Buggy board maxi, ale tedy kdyz ho chce clovek zvednout pri nepouzivani, tak jde jen o malinko, kosik dost vadi. Ale to se obavam bude se vsemi stupatky stejne. Ale pasuje, jezdi ok, jen nejde moc zvednout ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >