Reklama

Stupátko k Teutonia Spirit S3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 07.01.11 16:25
Stupátko k Teutonia Spirit S3

Ahoj,

mám kočár Teutonia Spirit S3 a chtěla bych k němu pořídit stupátko. Na www.teutonia.cz jsem našla jen stupátko Pick UP, které ale pasuje na Mistral, ne však na Spirit. Nemáte někdo tip na značku stupátka, které by se dalo přidat k Teutonia Spirit S3?

Moc díky. D.

Jak maminky hodnotí Teutonia Spirit S3

Reklama

Reakce:

Martysek
Nadpozemská drbna 26843 příspěvků 04.05.13 18:50

Obnovuji diskuzi - nevíte někdo, které stupátko by mohlo pasovat na Teutonia Spirit? Díky

Aliik
Echt Kelišová 8267 příspěvků 04.05.13 19:28

Ke Spiritovi mame Lascal Buggy board maxi, ale tedy kdyz ho chce clovek zvednout pri nepouzivani, tak jde jen o malinko, kosik dost vadi. Ale to se obavam bude se vsemi stupatky stejne. Ale pasuje, jezdi ok, jen nejde moc zvednout ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >