Sukně na kolo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 19:11
Sukně na kolo

Holky, prosím o názor - docela dost jezdím na kole, cca 2000 km ročně. V chladnu jezdím z dlouhých pánských cyklo kalhotech, pod nimi mám uplé cyklogatě s vložkou. Na jaře a na podzim mám přes uplé cyklogatě tříčvrteční tepláky z decathlonu, to je taky v pohodě.

Ovšem mám problém ve vedrech, kterých bývá čím dál víc. Dámské cyklošortky na sebe neseženu, protože mám prostě obří zadek. :nevim: Dělají se do velikost 44, max 46, já potřebuji velikost 50. :nevim: Jezdím jen u uplých cyklogatích do půl stehen (nohy mám silné, ale vysportované, bez celulitidy) a popravdě se v nich tak úplně necítím, tak mě přes ně napadlo pořídit cyklosukni. Narazila jsem na jednu ve své velikosti (jupí), jen řeším, jestli v ni nebudu vypadat ještě hůř než jen v těch legínách.

Co myslíte?

Anonymně protože informace o postavě. :) Prosím ponechat nebo smazat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 26.06.19 19:14

Hele v čem se cítíš dobře je tvoje věc. Tak si ji porid

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 26.06.19 19:20

Taky jezdim v sukni, ci satech-sportovnich, ale mam pod tim uply sortky, za me super zmena…Ale ty covece, mas velku ritku, aby to nedelalo jeste vetsi :think: a hlavne se budes dost potit mezi stehny a bude se ti lepit ma zadek, pokud pod to taky nedas sortky

milktea
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 26.06.19 19:21

A ta sukne je s nejakou vlozkou?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 26.06.19 19:23

Sukne na fotu opravdu pekna jako tak, ale proste pod tim pasem, si to predstav obleceny, se to rozsiri, je to ackovy strih.Ja bych ji objednala a vyzkousela, kdyztak vratis.Ale myslim ze i holkam ve vel 38 uz by delala prd.elu jak hrom, muj nazor

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 19:24

A má ta sukně všité šortky? proč bys musela mít legíny a ještě sukni - já mám ze Sportisima „běžeckou sukni Klimatex se všitými funkčními šortkami“ cena 449,–- a mají to i ve velikosti XL a XXL

aralkaklarka
Nováček 9 příspěvků 26.06.19 19:26

Já mám taky sukni na kolo, ale nosím pod tím tenké kraťasy, aby se mi netřely stehna o sebe. Velikost 42 a přijde mi to v pohodě, nepřipadá mi, že bych v tom vypadala širší, spíš mi přijde že mi to dělá menší zadek než v cyklokalhotech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 19:26
@wildcherry píše:
Taky jezdim v sukni, ci satech-sportovnich, ale mam pod tim uply sortky, za me super zmena…Ale ty covece, mas velku ritku, aby to nedelalo jeste vetsi :think: a hlavne se budes dost potit mezi stehny a bude se ti lepit ma zadek, pokud pod to taky nedas sortky

Si piš, že pod tím budu mít cyklošortky do půl stehen. :mrgreen: Bez nich ani ránu. Teda ránu jo, tu mám furt. :D

A zadel teda fakt velkou mám, no. S tím už toho asi moc nenadělám. Leda zhubnout drastickou dietou a pak napjatě čekat na jo-jo efekt. A to si říkám, že na tohle ještě motivaci fakt nemám. :mrgreen:

Ale zas na druhou stranu, děti mám zdravý a šikovný, manželství spokojený, sex skvělej - a to taky není tak úplně k zahození. ;)

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 19:28

Tak když jedeš na kole, tak ti zas tolik lidí na zadek nekouká, si myslím

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 26.06.19 19:28
@Anonymní píše:
Si piš, že pod tím budu mít cyklošortky do půl stehen. :mrgreen: Bez nich ani ránu. Teda ránu jo, tu mám furt. :D

A zadel teda fakt velkou mám, no. S tím už toho asi moc nenadělám. Leda zhubnout drastickou dietou a pak napjatě čekat na jo-jo efekt. A to si říkám, že na tohle ještě motivaci fakt nemám. :mrgreen:

Ale zas na druhou stranu, děti mám zdravý a šikovný, manželství spokojený, sex skvělej - a to taky není tak úplně k zahození. ;)

S cistou uprimnosti ti musim rict, ze se mi opravdu libi zensky, ktery umi svoje kila nosit a jde z nich skvela pohoda, umi se upravit atd :palec:…Rozhodne 100× vic prdelaty, nez nemastny, krivy tycky :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 19:29
@stinga píše:
A má ta sukně všité šortky? proč bys musela mít legíny a ještě sukni - já mám ze Sportisima „běžeckou sukni Klimatex se všitými funkčními šortkami“ cena 449,–- a mají to i ve velikosti XL a XXL

XS - vel. 34
S - vel. 36
M - vel. 38
L - vel. 40
XL - vel. 42
XXL - vel. 44 :mrgreen: Do mé padesátky furt daleko. ;)
XL je 44

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 19:30
@stinga píše:
Tak když jedeš na kole, tak ti zas tolik lidí na zadek nekouká, si myslím

Manžel jo. :mrgreen: A běda mu, jak ne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jde mi o to, když sesednu a jdeme na pivo nebo za známými nebo když přijedu do práce…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 26.06.19 19:32

Zase tu delku sortek neprehanet ale :mrgreen:,nemas celulitidu a nohy vysporrovany tak to ukazu ne :mrgreen:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 26.06.19 19:33
@stinga píše:
Tak když jedeš na kole, tak ti zas tolik lidí na zadek nekouká, si myslím
:mrgreen: ne? Nooooo… :lol:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 19:33

No tak oni různí výrobci číslují různě, na tom Sportisimu mají i jiné sukně, zkus to prolustrovat, já mám např. kalhotky Gina vel. 50-52, a na bonprixu velikost 44, takže bych to až tak za bernou minci nebrala

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama