Zničená prsa těhotenstvím, kojením, atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 07:57
Zničená prsa těhotenstvím, kojením, atd.

Ahoj, nevíte některá, proč vůbec po odstavení vypadají často prsa jak vypadají? Proč jsou kolikrát jak psí uši a jsou doslova vysátá, když dítě ale nesaje prsa(snad chápete)? Je to i tím, jak je pak děti už “dlachní” a tahají a štípou atd? Pomohlo vám na ně něco jiného než plastika? :lol:

Reakce:
milwinka
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 26.06.19 08:04

Tak to nevím, já jsem kojila obě děti do dvou let a zničená prsa z toho fakt nemám. Asi záleží na predispozicich, stavu prsou před těhotenstvím a tak.

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 26.06.19 08:09

Já kojila 3 týdny plně, do 3 měsíců s příkrmem a na prsa to mělo velmi negativní a nevratný vliv, takže to bude asi hormony?

a12
Hvězda diskuse 37323 příspěvků 26.06.19 08:13

A neni to třeba tim, ze se ty prsa nalijou, skokove vyrostou a uz jsou prostě vytahany kdyz se prestane kojit a nenalivaj se :nevim:

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 26.06.19 08:18
@Anonymní píše:
Ahoj, nevíte některá, proč vůbec po odstavení vypadají často prsa jak vypadají? Proč jsou kolikrát jak psí uši a jsou doslova vysátá, když dítě ale nesaje prsa(snad chápete)? Je to i tím, jak je pak děti už “dlachní” a tahají a štípou atd? Pomohlo vám na ně něco jiného než plastika? :lol:

Jak dlouho jsi po odstaveni? U me to ze zacatku bylo podobne, ale postupem casu a za kazdodenni podpory podprsenky spravne velikosti (ta se postupne menila) a taky cviceni se prsa nastesti vratila, tam kde mela. :D Jen velikost bohuzel byla mnohem mensi, nicmene nic vytahaneho. Pokud jsi nedavno odstavila, dala bych tomu cas a ty cviky na prsni svaly a uvidis… Hodne stesti :)

Kukacka123
Závislačka 3666 příspěvků 26.06.19 08:26

Ja zatim kojim, ale od kamaradek vim, ze nekomu se to srovna a nekomu ne. Kdo pak o prsa vice pecoval, cvicil a tak, mel je lepsi. Ale samozrejme je to individualni ;) jinak je to tim, ze se ti naleji mlikem a zvetsi se, kuze se napina…pak tam mliko neni a jsou porad zvetsene, takze vytahane…

berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 26.06.19 08:27

Měla jsem po druhé dcerce jen bradavky po odstavu. Doslova. Nic. A travlo přes rok, než se do toho nic vrátil zpět tuk a zase se prsa zaoblila. Trochu. Postupem let mi došlo, že dost pomáhá cvičení, posilování. Prsa mám na svůj věk řekla bych pěkná.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 26.06.19 08:27

Já kojila, respektive odstříkávala týden. A prsa mám o číslo menší. Takže nějakým zlobením o kojení to není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 08:35

Já u prvního kojila tři měsíce, z prsou mi zbyla jen vytahaná kůže plná strií (hodně jsem to obrečela). Vyřešila jsem to plastikou a nechala si udělat pěkné dvojky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 09:01

Kojila jsem dvojčata 14 měsíců a prsa mám stále pěkná, malá ale celkem pevná, v podstatě stejná jako před dětma. Moje máma ze 3 dětí kojila jen 1 a to půl roku a prsa má malá a vytahaná.
Dle mého hraje roli i genetická predispozice, to jak hodně se prsa nalijí a pak zase splasknou (= jak moc se kůže vytahá), to jestli třeba posiluješ, nosíš správné podprsenky atd.

Pety2
Závislačka 2704 příspěvků 26.06.19 09:19

Bohužel, u mě dost tragedie…Před prvním těhotesntvím jsem měla pěkná prsa, hezký tvar, jako ne nějak velké, ale aspoň BYLY. pak přišlo první těhotenství, měla jsem strašně moc mléka, prsa velká, kojila jsem bez problému plně, kojila jsme rok a po odstavu prsa prostě zmizely, kdyby šlo jen o tvar, ale ony prostě zmizely :nevim: hrůza. Znovu jsem otěhotněla a po porodu zase obři, zatím stále kojím, syn má deset měsíců, prsa mám zase pěkná, velká, ale už teď se děsím toho, až odstavím, jako se změnou tvaru jsem počítala, prostě máma co odkojila dvě děti, ale kdyby aspoň zůstala velikost jako před dětma a tvar už se podprdama nějak srovnal, ale že o prsa úplně přijdu, to jsem nečekala…

t-jani
Neúnavná pisatelka 16008 příspěvků 26.06.19 11:52

Při kojeni jsou prsa plné mléčných žláz na úkor tkáně tukové.. když jsem u prvního dítěte přestala kojit ze dne na den.. vypadala prsa hrozně..ale dala se do půl roku dokupy. Druhé dítě jsem přestávala kojit postupně..i cvičila.. a prsa byla hezká i po skončení. První dítě jsem kojila rok a půl a druhé rok. Nicméně si myslím, že větší výhodu mají majitelky menších prsou. U větších funguje daleko více gravitace.

Váš příspěvek
Reklama