Zhubl někdo tím, že cvičil a přestal jíst sladké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 18:12
Zhubl někdo takhle ?

Ahoj :mavam:
Chci se jen zeptat, zhubl někdo z lehčí nadváhy jen tím že cvičil a přestal jíst sladké, slané, pít sladké limonády a prostě takové ty nezdravé věci ale jinak jedl normálně? Nevážil si jídlo, nepočítal kalorie kolik jaké jídlo má apod…? Děkuji moc :nevim: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 25.06.19 18:13

Ano, všichni.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.06.19 18:16

Ano, kazdy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 18:20

Ted nevím jestli to myslíte vážně nebo to je ironie. jelikož skoro všichni ted jedou podle kalorických tabulek že si zapisují co za den snědli apod.. tak nevím :nevim:

Zumpa
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 25.06.19 18:22
@Anonymní píše:
Ted nevím jestli to myslíte vážně nebo to je ironie. jelikož skoro všichni ted jedou podle kalorických tabulek že si zapisují co za den snědli apod.. tak nevím :nevim:

No ti právě nezhubli :mrgreen:

smajlik345
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 25.06.19 18:23

Kolegyně přestala jest sladké, pečivo a začla chodit pešky a na kole. a to měla velkou nadváhu a kila šli okamžitě dolů

sara1000
Kelišová 5633 příspěvků 25.06.19 18:26

Ja jsem zrovna v te fazi. Potrebuji shodit 5kg. Chodim 1× tydne na spinning a 1× tydne kruhovy trenink.Mezi tim, kdyz stiham, tak jdu behat.
Prestala jsem vecer tlacit cokolady a chipsy a tedy i pres den. Jinak jim normalne a pravidelne. Zatim jsem se neodvazila zvazit :lol:.
Nicmene takto jedu cca 3 nedele teprve. Minimalne se citim lepe…

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 17548 příspěvků 25.06.19 18:27

Urcite :mrgreen:,zmena jidelnicku je zaklad pro hubnuti.

Neúnavná pisatelka 17548 příspěvků 25.06.19 18:29
@sara1000 píše:
Ja jsem zrovna v te fazi. Potrebuji shodit 5kg. Chodim 1× tydne na spinning a 1× tydne kruhovy trenink.Mezi tim, kdyz stiham, tak jdu behat.
Prestala jsem vecer tlacit cokolady a chipsy a tedy i pres den. Jinak jim normalne a pravidelne. Zatim jsem se neodvazila zvazit :lol:.
Nicmene takto jedu cca 3 nedele teprve. Minimalne se citim lepe…

Ses dobra, ja se v tech vedrech nevybicuju :?.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 25.06.19 18:30

Tak to je základ, přestala jsem jíst sladký, smažený, omezila pečivo a jím pravidelně menší porce a za 3 měsíce mám dole 10kg

Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 25.06.19 18:30
@wildcherry píše:
Ses dobra, ja se v tech vedrech nevybicuju :?.

ani já ne, potřebovala bych zpevnit ale vůbec se nedokopu :zed:

Fryderyk Chopin
Povídálka 44 příspěvků 25.06.19 18:31

No ono to s tím hubnutím není až taková věda, jak z toho dělají na některých webech… Počítání kalorií je už vyloženě vyšší dívčí a používají to spíš atleti a různí vrcholoví sportovci než maminy na mateřské… I co se týče toho pohybu to není až tak vážné - hodně lidí si myslí, že pohyb je nedílná součást hubnutí, že hubnutí je 50% dieta a 50% pohyb. Ve skutečnosti je to spíš 90% dieta a 10% pohyb - ano, pomůže to, ale kila to neshodí. Třeba při takovém půlhodinovém běhu „vypotíš“ kalorie za takový menší zákusek.

Ano, vyhodit sladké limonády je základ, ale není to všelék - záleží, co se skrývá pod pojmem „jinak jíst normálně“. I „normální“ jídlo má kalorie jako ty zlé „sladké a slané“ věci. Takový nejjednodušší recept, který je 100% efektivní, je a) nejíst zmíněné sladkosti, sladké nápoje, chipsy apod., nebo je alespoň snížit na minimum a b) u normálního jídla jíst tak, aby měl člověk pořád trošičku hlad - tzn. ne abych měl křeče z hladu a ne, abych se cítil plný - jinými slovy, jíst do polosyta. Kromě toho používat selský rozum - čím víc zeleniny, tím líp - snažit se plnit žaludek zeleninou místo pečené kachny, pokud to jde. /PS: Pokud člověk dlouho nehubl, tak je jasný, že hlavně v začátku se bude cítit unavený a trošku iritovaný z nedostatku kalorií, nicméně bez toho úplně zhubnout nejde. :nevim: Držím palce! :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 18:38
@Anonymní píše:
Ted nevím jestli to myslíte vážně nebo to je ironie. jelikož skoro všichni ted jedou podle kalorických tabulek že si zapisují co za den snědli apod.. tak nevím :nevim:

Vysadila jsem veškerý cukr včetně ovoce. Naštěstí nejsem na sladké a nikdy jsem nepila slazené nápoje. Shodila jsem 10 kg tuku a nabrala 2 kg svalů. Monitorovano ve světě zdraví. Neužívala jsem žádné jejich preparáty.

Neúnavná pisatelka 17548 příspěvků 25.06.19 18:54
@Ravedd píše:
ani já ne, potřebovala bych zpevnit ale vůbec se nedokopu :zed:

Prave, k tomu mam posledni dobou odpor jak hrom :zed:

anikahen
Kecalka 225 příspěvků 25.06.19 18:58
@Anonymní píše:
Vysadila jsem veškerý cukr včetně ovoce. Naštěstí nejsem na sladké a nikdy jsem nepila slazené nápoje. Shodila jsem 10 kg tuku a nabrala 2 kg svalů. Monitorovano ve světě zdraví. Neužívala jsem žádné jejich preparáty.

Takže nejis zadne pečivo? A vůbec zadne ovoce? Ani dopoledne? Chápu dobře, že jis jen bílkoviny a zeleninu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama