Proč mi nerostou břišní svaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:21
Proč mi nerostou břišní svaly

Dobrý den, cvičím už 3 měsíce hlavně leh-sedy které mě vůbec nebolí nic necítim udělám jich klidně přes 100, jako bych cvičil zbytečně a také mi nic neroste. Také dělám kliky které mě bolí a vidim výsledky, ale břicho nic. Nevíte co s tim? :zed:

Reakce:
Tableta
Kelišová 5308 příspěvků 24.06.19 13:22

Jak se stravuješ?

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:24

Je treba mit nizke procento tuku, takze pokud nemas six-pack, pridej kardio a zamer se i na stravu.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.06.19 13:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, cvičím už 3 měsíce hlavně leh-sedy které mě vůbec nebolí nic necítim udělám jich klidně přes 100, jako bych cvičil zbytečně a také mi nic neroste. Také dělám kliky které mě bolí a vidim výsledky, ale břicho nic. Nevíte co s tim? :zed:

Sed lehy děláš špatně, nedychas u toho jak máš, takže ano děláš je zbytečně, jinak by tě břicho bolelo. Jinak břicho je hlavně o stravě ne o cvičení, ten pekáč tam někde je, ale je prekryty sádlem. Je třeba kardio cvičení, cviky na celé tělo a balanc tím zapojujes břišní a zádové svalstvo nejvíc. Musíš dobře jist a začít se potit, když se budeš válet po zemi tak žádnou buchtu ven nedostaneš

Nějakejtýpek
Nováček 5 příspěvků 24.06.19 13:38

Právě že já žádný tuk nemám.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.06.19 13:42
@Nějakejtýpek píše:
Právě že já žádný tuk nemám.

Ty jo tak to jsi asi jedinej na světě… A přitom ty buchty nejsou vidět, to je teda divný, čím to asi bude. Asi tím, že kecas :lol: i profi kulturisti mají tuk, takže pokud ty žádný nemáš nepsala bych na emimino, ale na guinessovu knihu rekordů, aspoň z toho trhnes nějaký prachy :lol: a buchty si pak koupíš :lol:

Nějakejtýpek
Nováček 5 příspěvků 24.06.19 13:43

Jako myslel jsem to tak že nejsem tlustej. Samozřejmě že něco málo mám, ale ne tolik aby to nešlo vidět.

Příspěvek upraven 24.06.19 v 13:47

Nějakejtýpek
Nováček 5 příspěvků 24.06.19 13:46

A jak mám u toho teda dýchat aby mě to bolelo?

Nějakejtýpek
Nováček 5 příspěvků 24.06.19 13:50

Jim každý 3 hodiny.

sandrusa
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 24.06.19 13:55

Kasli na pekac. Daleko zdravsie je cvicit hlboke svalstvo.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.06.19 13:56

Ano při cvičení bricha jako takového je třeba správně dýchat. S vydechem vždy když stáhneš břišní sval a dýchá se do břicha. Nesmí se ti tedy nafouknout hrudník, ale dýchat jakoby do branice. Jinak nedoporučuji sedy lehy, ale cvičení s vlastní váhou kdy ti zesiluje celé tělo rovnoměrně, břicho je to nejtěžší. Manžel má pekáč buchet a nikdy sed leh nedělal ani já ne. Navíc sedy lehy posilují jen část břišních svalů ne všechny, musíš posilovat i spodní a postranní svaly. Takže spíš zkousej plank, vzpor při střídání rukou, apod. Najdi si to na netu. Plus kardio. Heet nebo něco podobného je ideální, časově vychází lépe a víc se u toho zapotis. No a bacha na tu stravu.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.06.19 13:59
@Nějakejtýpek píše:
Jim každý 3 hodiny.

Je jedno jak často ale co, pro růst svalů je třeba kvalitní bílkovina a tuky. Jinak ty fotky co maj lidi brisaky jsou taky trochu zkreslený, toho se pak docílí snížením tekutin v těle což v dlouhodobém horizontu není zdravé a proto to dělají jen na focení soutěže atd. Tak na to bacha.

alifie
Extra třída :D 13739 příspěvků 24.06.19 14:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, cvičím už 3 měsíce hlavně leh-sedy které mě vůbec nebolí nic necítim udělám jich klidně přes 100, jako bych cvičil zbytečně a také mi nic neroste. Také dělám kliky které mě bolí a vidim výsledky, ale břicho nic. Nevíte co s tim? :zed:

Je možné, že sed-lehy taháš zádama a nikoli břišním svalstvem. Zkus místo sed-lehů tyhle
https://www.rehabilitace.info/…u-na-bricho/

Nějakejtýpek
Nováček 5 příspěvků 24.06.19 16:09

Dobře díky moc za rady.

Váš příspěvek
Reklama