sunar-jedine mleko ktere je PLNOTUCNE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 29.07.09 21:59
sunar-jedine mleko ktere je PLNOTUCNE

holky ja musela zalozit novou diskuzi protoze jsem to napsala kdesi do prispevku ale asi by to tam mnoho lidi nezaregistrova­lo…zajima me proc jediny sunar je z mleka plnotucneho a ostatni mleka pr(beba,nutri­lon,hipp,hami atd) jsou z mleka odstredeneho?to jako mam chapat tak ze sunar tim padem nejvic zasyti?vsimly jste si nekdy toho uz?jo a bavim se o dvojce protoze vsechny jednicky jsou syrovatky z odtredeneho…de­kuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.07.09 22:33

Tak ted si me dostala.Ja myslela ze to delaj porad ze syrovatky. 8O 8O .A to mam ted doma sunar.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 29.07.09 22:55

si to tam precti ale ceho se bojis?i syrovatka je z kravskeho mleka :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 29.07.09 22:56

syrovatku mas jen u jednicek…jinak ty dvojky prave vsechny odstredene mleka ale prave jen ten sunar plnotucne

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.07.09 23:15

no to vim ale docela me to prekvapilo ja uz to davno nezkoumam.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 30.07.09 06:21

Všude je mléčná syrovátka (vílkoviny) a tuky mléčné a rostliné na podporu trávení (zpracování vitamínů), zrovna čumím jak na Sunar tak Nutrilon !!!!!!!!!!!!!!!

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 30.07.09 07:31

A mas od 6mesice?

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 30.07.09 07:40

Katy jestli to bylo na mě tak jo, jak Nutrilon tak Sunar.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 30.07.09 08:13

jo bylo.ale ja tam ctu slozeni plnotucne susene mleko s prirozenym obsahem mlecnych bilkovin,laktoza ........

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 30.07.09 08:35

Pane bože to je snad jedno jsou to mléčné tuky, přečtěte si podrobné tabulkové složení, když se podíváte na kalorický příjem je šul nul stejný na 100ml, syrovátku maj oba, laktóza je u obou, kdyby to bylo škodlivé,tak to nebudou prodávat.

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 30.07.09 08:37

Zrovna jsem o tom dneska taky uvažovala. Syn nám vyrostl na sunaru a je fakt, že jako mimino nám teda přibíral pořádně až moc 8O :lol: no a dcera byla kojená, ale teď už delší dobu dávám UM a ona ne a ne přibrat je fakt hubená a zatím střídám Sunar, Hami a teď jsem koupila Babylove z DM, ale asi se vrátím k Sunaru tam by měl být ten váhový přírustek lepší :wink:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 30.07.09 08:45

pockej ono se to da stridat?jako ze treba rano a pres den dam hami a pres noc sunar?slysela jsem ze by se to nemelo…protoze mam jeste krabici(dvojite baleni)mleka hami ale davam ji uz jen sunar

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 30.07.09 08:48

janinko ja si prave vubec nemyslim ze by to bylo skodlive.jen takovy detail ktery me zaujal a jest to ze sunar je fakt jediny se slozenim plnotucneho mleka…syrovatku mas JEN v jednickach(je to skoro voda)…v pokra­covacich mlekach uz neni…male i tak davam sunar…

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 30.07.09 09:08

Erdito tak jsem to nemyslela mlíka vystřídám až malá dopije celé balení. Někdy znovu koupím to stejné mlíko. Taky záleží na akcích, které probíhají :)

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 30.07.09 09:22

Její dcera má skoro rok a půl to už je jiné, a syrovátka je i v 2 pokračovacím u Sunaru 80:20 v Nutrilonu 50:50.

Ze Sunaru ti nepřibere kaloricky má 69 kcal/100 ml u Nutrilonu je to 68 kcal/100ml.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >