Sušička Candy GO 78 GT prádlo není suché

14082
11.4.10 14:27

Sušička Candy GO 78 GT prádlo není suché

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda máte někdo tuto sušku a jestli při použití senzorického sušení máte prádlo po dokončení programu suché?? Nám se stává, že pokud dám program k uložení do skříně, tak je prádlo hodně vlhké a na program pro ručníky (tudíž nejdelší sušení), tak je vlhčí. A to jen pokud ho vyndám ihned. Pokud ho tam nechám, třeba i jen půl hodiny, tak je prádlo vždy hodně vlhké a musím dosušovat.

Už jsem jednou sušku reklamovali a vyměnili nám senzory, ale velké zlepšení to teda není. je to levná suška, ale pokud to senzorické sušení má, tak by mělo fungovat a to že musím prádlo dosušovat mě štve.

Asi budeme reklamovat znova, ale chtěla jsem se zeptat, zda se vám to taky náhodou nestává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
11.4.10 19:55

Radko, my sice máme sušičku Bosh, asi 14 dnů, tak se s ní ještě učím, ale už jsem přišla na to, že je lepší prádlo vyndat ze sušičky hned po skončení programu a nechat ještě chcvilku doschnout na vzduchu a pak teprve skládat. Používám jen program „suché do skříně“ nebo „Extra suché“. Jinak prádlo je spíš sušší, jen jakoby navlhlé a na tom vzduchu mi krásně doschne.
Držím ti palce, at nemusíte reklamovat. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
5528
13.4.10 03:29

Neporadím, ale říkám si, že na některých věcech se opravdu nevyplatí šetřit. Možná ses měla poradit před koupí sušičky. Mám vážnou obavu, že teď už je pozdě. Ale třeba jen sýčkuju a vše se reklamací vyřeší. Přeji pevné nervy!!!
My máme AEG a jsem maximálně spokojená. Manžel zpočátku brblal, že je drahá, ale po přečtení snad všech diskuzí o sušičkách, po přečtení nejrůznějších recenzí atd. jsem neváhala a šla do ní. Teď je to můj největší „domácí mazlíček“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama