Sušička prádla - spokojenost? Jak vybrat?

507
27.6.15 13:25

Sušička prádla-spokojenost? Jak vybrat?

Ahoj holky. U tchyně jsem si usušila prádlo v sušičce. Byla jsem nadšená jak prádlo stále vonělo a jak bylo měkké. Jak ale sušičku vybrat? Je prádlo ze sušičky vždycky měkké ať koupím jakoukoli? Doporučte prosím sušičku a podle čeho vybírat. Jste se sušičkou spokojeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22618
27.6.15 13:37

Ahoj, já jsem vybírala hlavně dle velikosti a spotřeby energie. Takže mám na 7 kg prádla (pračku na 6kg) a třídu A++ myslím. Pak jsem koukala na to, aby byla kondenzační (vypouští míň vlhkosti do okolí). Já jsem vybrala AEG, typ už je jedno ten se dávno nevyrábí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6885
27.6.15 13:45

U mne taky spotřeba (máme A++) a velikost bubnu (na 8kg, pračka taky 8 kg). Pračku i sušičku jsme kupovali zároveň, máme LG…u sušičky prodlouženou záruku na čidlo. Další důležitá vec bylo, aby to šlo dát na sebe, kvůli místu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22785
27.6.15 13:52

Měla jsem s tepelným cerpadlem a byla super. Ted mame nějakou obyc a dělá to hrtozne tepla v místnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
27.6.15 14:00

Holky a srazi se v susicce pradlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
27.6.15 14:05

@Vuninka Jak které. U nás máme pravidlo, že co nepřežije sušičku, nemá v naší domácnosti co dělat :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
27.6.15 14:12

A do jake by jste šli hlučnosti max? maji za dobrou cenu 70db ale neni to moc hlucny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
27.6.15 14:49

Mám Beko DPU 7380X a max spokojenost, je to nový model. Skončila i druhá v dtestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1781
27.6.15 16:16

Mám LG, spokojenost maximální. Něco se srazilo, něco ne. Nedám na ní dopustit, neumím si představit ji nemít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6885
27.6.15 17:04

@Vuninka nemám pocit, že by se něco extra srazilo… :think: :think: :think: navíc fakt výhoda, dávám tam sušit osušky a ručníky po koupání…, v zimě bundy uschnout… uspora nejen času, ale i místa..není potřeba tolik věcí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
27.6.15 19:02

Vybírala jsem podle spotřeby (A++)a objemu (7kg), aby šla dát na pračku a kondenzační a pokud možno stejnou značku jako pračka, čili Siemens. Hlučnost jsem moc neřešila ale dívala jsem teď se že má 64dB, ale my jí fakt slyšíme minimálně. Suším všechno, za 4 roky žádný problém.

• Citovat
  • Upravit
8287
21.9.18 13:59

Obnovuji diskuzi,přeci jenom za ty roky už šel vývoj kus kupředu.
Vybírám sušičku,tak bych ráda postřehy,co je dobré aby sušička měla a co je třeba zbytečné.
Např.-automatický proplach kondenzátoru,je důležitá funkce?Držák na boty-sušíte je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4911
21.9.18 14:23

Co to je automaticky poplach kondenzátoru? 8o To asi na susicce nemám a nepotřebuju. A boty rozhodně nesuším. Jedná moje známá si pořídila sušicku bez dislaye a neví za jak dlouho sušení skončí - to by mi vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16632
21.9.18 14:33

@lasička1 drzak na boty? To bych se tedy do susicky bala dat. Ja tam omylem primichala vlozky do bot s pradlem a neprezily :)
Automaticky proplach konndenzatoru neznam. To musi byt pripojeno k vode a na odpad?

Jeste jsem slysela, ze nejake susicky nemaji automaticke otaceni po dosuseni, ze tam pradlo proste lezi. To bych asi nechtela. To pradlo pak musi vypadat hrozne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8287
21.9.18 14:40

Samočisticí kondenzátor

Kondenzátor je vybaven funkcí SelfCleaning, která zajišťuje plně automatické čištění. Nikdy se tak nebudete muset zaobírat nepříjemným a zdlouhavým manuálním čištěním – elektronika se o vše postará za vás. Aby byla zachována maximální účinnost sušení, kondenzátor se pročistí až čtyřikrát během jediného procesu.

Toto jsem zkopírovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama