Svatba, kam se synem?

22
4.8.13 17:20

Svatba s dítětem

Ahoj Holky, prosim o radu..V listopadu se budu v dávat, ale přemýšlím co se synem..Jsou mu dva roky a predstava jeho v obleku je užasná, jenze on na me pořád strasne visí a když mě uvidí tak pri obradu u nikoho nevydržía na hostine to bude to same.. Premyslela jsem ze bych ho dala na víkend babičce na hlídání, ale to si zase pripadam jak krkavčí matka..Měla jsme to tak některá..?.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
4.8.13 17:23

@Misa12
a co kdyby byl na obradu, pak by dostal kus dortu a pak by ho babicka odvezla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
4.8.13 17:24

Frkla bych ho k babičce a jako krkavčí matka bych si rozhodně nepřipadala…nevim proč bych měla…on bude otrávenej-ty budeš otrávená-ostatní pak taky…u babičky mu bude líp… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
4.8.13 17:27

Já bych ho klidne vzala, ale vzhledem k tomu ze u nikoho nevydrzi tak by musel být po celou dobu obradu me na rukach..:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
4.8.13 17:29

No já dítě na svatbě měla, ale byl mladší a hlavně na mě nevisel. Byl mu v té době rok, na obřadu měl oblek, ten prospal u budoucí švagrové v náručí a odpoledne potom už byl normálně oblečený a vždycky se našel někdo, kdo se o něj postaral, navíc jsme měli na svatbě i jeho vrstevníky, tak se tam mimina většinou batolila po dece s hračkama - já byla jen večer uspat. Nicméně pokud se bojíš, že by ti prcek kazil den „D“, tak bych ho vzala třeba jen na ten obřad, udělala fotky na památku a pak by mohl odjet na hlídando k babičce, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
4.8.13 17:30
@Misa12 píše:
Já bych ho klidne vzala, ale vzhledem k tomu ze u nikoho nevydrzi tak by musel být po celou dobu obradu me na rukach..:/

Aha, tak to je blbý. Tak pokud by to fakt nešlo, tak bych ho asi dala k babičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
4.8.13 17:30

Ahoj my se brali s tříletým synem. Svatba to byla utajená takže jsme ho neměli kam dát. Byl s námi. Na obřadu celou dobu stál vedle nás a hostinu jsme měli jen oběd. Já bych si neuměla zase představit nemít své děti na svatbě když už je mám před svatbou.Ale na velkou hostinu bych je asi taky upícha někam na hlídání. My měli jen oběd, tak jsme to neřešili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23399
4.8.13 17:35

Já bych ho zkusila vzít sebou s tím, že kdyby byl problém, tak by si ho babička odvezla. Bylo by mi líto ho tam nemít. Třeba by po dobu obřadu vydržel stát vedle tebe a bylo by. Zase to bude za 4 měsíce a to už se zase může chovat jinak, může být víc samostatný a vydrží i u cizích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
4.8.13 17:38

A babička na tvé svatbě nebude? Pokud ne, vzala bych ho na obřad a po jeho dobu bych ho svěřila někomu na hlídání. A pak ho odvelela k babičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
4.8.13 17:39
@Misa12 píše:

a nemohl by ho na rukách držet manžel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
4.8.13 17:52

Já bych syna nepodceňovala, třeba to zvládne, vzala bych ho sebou a v případě že by to dopadlo blbě tak mít variantu že ho některá babička či kamarádka vezme domů. naše malá byla na několika svatbách v různých věcích, od 5. měs. po 3 roky a nebyl nikdy nějaký větší problém že by tam vyváděla, záleží na dítěti ale já bych to zkusila. neumím si představit tam dítě nemít na své svatbě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
4.8.13 18:01

Tak dávat syna k babičce a nemít ho na svatbě, se mi vůbec nelíbí. To bych nikdy neudělala. Co mu pak jednou vyprávět? Že tam nebyl, protože by byl mamnice na obtíž? :nevim: Můj syn má taky dva roky, a je to pořáádnej závislák, ale takovouhle událost bychom určitě zvládli, s pomocí manžela, babiček aj. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
4.8.13 18:03
@Clarkia píše:
Tak dávat syna k babičce a nemít ho na svatbě, se mi vůbec nelíbí. To bych nikdy neudělala. Co mu pak jednou vyprávět? Že tam nebyl, protože by byl mamnice na obtíž? :nevim: Můj syn má taky dva roky, a je to pořáádnej závislák, ale takovouhle událost bychom určitě zvládli, s pomocí manžela, babiček aj. :think:

přesne taak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
4.8.13 18:03

Ja bych ho vzala, pro nej to bude nove, mozna budes prekvapena a syn si bude hrat nekde s detmi opodal :kytka: a kdyby nahodou mej babicku na svatbe a ta ho kdyztak veme, nekam na prochazku co?

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
4.8.13 18:04

Mne by bylo hrozne lito, nemit deti na moji svatbe, prece je to i jejich den :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama