Svědění a pobolívání prsou. Růst prsou?

13.5.20 22:40

Svědění a pobolívání prsou. Růst prsou?

Zdravím všechny členky,

chtěla jsem se zeptat vás zkušených žen, které si dospíváním prošly. Zařadila jsem toto téma do antikoncepce, protože určitou spojitost to s tím má a nevěděla jsem, kam to jinam zařadit.

Nikdy jsem nepociťovala svědění na prsou a bradavkách, ani při ovulaci či před menstruací ani při ní, kromě občasné citlivosti. Jsem si jistá, že těhotná ani alergická nejsem. Mýdlo používám to samé už nějakou dobu bez problémů. Gynekoložkou jsem prohmataná také. Od doby, co jsem začala brát antikoncepci (zhruba rok a pár měsíců dozadu), mi prsa vyrostly z nulek na jedničky (pouze odhaduji). Poslední dva - tři dny pociťuji svědění a pobolívání prsou, nic hrozného, ale svědění je pro mě něco nového. Jsem ještě ve vývinu (18 let), zajímalo by mě, zda by mohlo jít o růst prsou? Vždycky jsem se cítila strašně, protože nemám vůbec žádná prsa, nenosím nic s výstřihy ani nic vyzývavého, protože tam jednoduše není nic vidět. Takže se na vás obracím s pomocí zodpovězení mé otázky, jestli se jedná o pravděpodobný růst a pokud ne, co dalšího by tedy mohlo za tímto svěděním stát?

Předem děkuji za odpovědi :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
971
14.5.20 09:58

Ano, takové příznaky jsem měla já vždy, kdyz mi rostla prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat