Svět rovnátek a rovnátka na splátky

4.1.21 10:01

Svět rovnatek a rovnátka na splátky

Ahoj lidi, chci se zeptat má někdo zkušenost s rovnáním zubů ve Světě rovnátek? Postupy mého zubaře se mi zrovna moc nezamlouvají nebo spíš chci mít i jiné názory, co se se mnou dá dělat. Jak jste spokojený a také jestli někdo u nich má rovnátka na splátky. Kolik měsíčně platíte? Už jsem posílala k nim mail s rentgenem a foto obličeje, tak jsem zvědavá, co odepíšou. Stejně na 100% budou chtít abych absolvovala konzultaci u nich, což mi přijde zcela logické ale určitě zase z jižních Čech tam nechci každý měsíc jezdit do Prahy, tak asi chápete. Budu ráda za vaše zkušenosti 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.21 13:52

Tak to si ani nijak nezjišťuj, když něco chceš, tak tomu prostě je nutnost obětovat i nějaký čas. Splátky se dají v pohodě domluvit, ale pak to vyjde o cca 10 000 dráž. A sice ne každý měsíc, ale dle potřeby tam prostě jedeš. A klidně to bude třeba měsíc a půl pak za dva měsíce a pak za 14 dní. Rovnáš zuby a to je třeba hlídat. Ale vždy víš, kdy je další kontrola.

• Citovat
  • Nahlásit
3680
4.1.21 21:30

Měla jsem v pubertě, kvůli předkusu, kontroly byly tuším každej měsíc. Tomu se nevyhneš, je třeba to hlídat. Nemám ale zkušenost s touto firmou, tenkrát to tolik neletělo. Chodila jsem k soukromýmu ortodontistovi, nevím kolik to tenkrát stálo, ale něco platila pojišťovna. Měla jsem klasický kovový zámečky, asi rok nebo dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
5.1.21 00:18
@T.Petr píše:
A pomohlo ti to?? Jestli se tedy můžu zeptat… :kytka:

Mě moc, sama na sobě jsem teda takovou změnu neviděla, ale když to porovnám s fotkama před, je tam výraznej rozdíl. Měla jsem i předtím rovný zuby, ale předkus, museli mi vytrhnout dva stálý zuby, aby se mi tam všechny vešly. Teď je to tak 12-13 let co mi je sundali, nosila jsem pak ještě nandavací jen na noc. A zuby drží kde mají, žádná změna nenastala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat