Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Dobrý deň. Chcem sa opýtať, nemáte niekto skúsenosti s nenastúpením na liečbu rovnátkami Invisalign v Svete rovnátek Brno? Ide o to, že som bola na konzultácii, súhlasila som s predbežným návrhom liečby, zaplatila zálohu 350 E na výrobu rovnátiek, už mi boli vyrobené, mám aj termín kedy sa mám dostaviť, aby mi ich nasadili a zaplatiť druhú splátku 3000 E za celú liečbu. Z nejakých dôvodov som si to rozmyslela a nechcem na liečbu nastúpiť a neviem, či to bude v poriadku, či mi nehrozia nejaké sankcie, alebo tak. Tých 350 E je mi jasné, že mi už nikto nevráti. Ďakujem
Stejne to budes muset alespon telefonicky odvolat, tak se rovnou zeptej tam.
@sonetta Pokud jsi s nimi podepsala smlouvu, měly by tam být podmínky.
Mám obavy, že 350E nepokryje tu výrobu, podle mne budeš něco doplácet, ale my to nevyvěštíme, musíš s nimi komunikovat..
my na rovnátka máme rozpis včetně splátek a cen kdy co přesně uhradit (pro dítko celková cena cca 45tisíc, 12 se hradí hned ze startu - každé pracoviště a firma to má holt jinak..)
@Lucy75 já si myslím, že zakladatelka zvolí lepší strategii než komunikaci. Strčí si hlavu do pr… a bude dělat, že neexistuje a bude doufat, že po ní nic chtít víc nebudou a že ji propadne jen těch 350 €.
No najskôr sa pýtam tu, či náhodou niekto nevie a nemá s tým skúsenosti. Obávam sa, že ak im poviem, že to chcem celé zrušiť, budú zo mňa ešte chcieť vytiahnuť nejaké peniaze, aj ked si myslím, že tých 350 E pokryli náklady na výrobu a teda nevznikne im nijaká finančná škoda, akurát mne. Jednoducho v tejto situácii, čo je s tým covidom, som si neni istá čo bude ďalej, či sa vôbec dostanem na kontrolu neskôr o pár mesiacov cez hranice a čo potom. Zvážila som, že lepšie je preto hľadať si na Slovensku niekoho na rovnatka.