Světlá podlaha a tmavý nábytek

15.7.20 23:27

Světlá podlaha a tmavý nábytek

Zdravím vás lidi, zajímá mě, zda někdo máte světlou plovoucí podlahu (například šedou, světle kremovou, světle hnědou atp) a zda k tomu mate i tmavý nábytek. Neumím si to totiž v hlavě představit a nechtěl bych když to takto zkombinuji, aby to vypadalo špatně. Dekuji všem, budu rad i za fotky zda to takto mate.

Tmavý nábytek myslím například ten co jsem zde přiložil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

262
15.7.20 23:34

Tak já mám podlahu ještě o něco světlejší a k tomu černý nábytek a jsem spokojená. I musím říct, že se zatím líbilo každému, kdo u nás byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
15.7.20 23:41

Podlaha mě je lepší u barvy podlahy volit kompromis - ani moc světlá, ani moc tmavá. Světlá podlaha vyvolává pocit nestability. Ale někomu to třeba nevadí. Co se poradit s nějakým designérem? Já jsem si bydlení vymýšlela sama a udělala při tom dost chyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50562
15.7.20 23:44

S nábytkem jsme se stěhovali, podlahu k němu volili dost světlou (ale ne tu nejsvětlejší) a barevně ta kombinace vypadá moc pěkně. Ale teda až si budu pořizovat novej nábytek, tmavej už nikdy, mohla bych na tom utírat prach dvakrát denně a stejně je na tom furt všecko vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50562
15.7.20 23:46

Jo ale teď koukám na přiloženou fotku a tohel fakt není tmavý nábytek. My máme černohnědý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42714
15.7.20 23:47
@Dominikovex píše:
Zdravím vás lidi, zajímá mě, zda někdo máte světlou plovoucí podlahu (například šedou, světle kremovou, světle hnědou atp) a zda k tomu mate i tmavý nábytek. Neumím si to totiž v hlavě představit a nechtěl bych když to takto zkombinuji, aby to vypadalo špatně. Dekuji všem, budu rad i za fotky zda to takto mate.Tmavý nábytek myslím například ten co jsem zde přiložil.

Vsak i na ty fotce máš kombinaci světlý podlahy a tmavsiho nábytku, ne?
Zas kdybys to měla v jedny barvě tak by to vypadalo blbe.. Nebo dva různý odstiny tmavý taky.. Za mě lepsi kombinace světlejší a, tmavší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40032
15.7.20 23:50
@Dominikovex píše:
Zdravím vás lidi, zajímá mě, zda někdo máte světlou plovoucí podlahu (například šedou, světle kremovou, světle hnědou atp) a zda k tomu mate i tmavý nábytek. Neumím si to totiž v hlavě představit a nechtěl bych když to takto zkombinuji, aby to vypadalo špatně. Dekuji všem, budu rad i za fotky zda to takto mate.Tmavý nábytek myslím například ten co jsem zde přiložil.
:nevim: Mame dubovou podlahu, cernou linku i nektery kusy nabytku, vypada to fajn.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
15.7.20 23:58
@Dominikovex píše:

na té fotce to nevypadá špatně, spíš bych si dala pozor na kombinování typů dřev - nebo jak to přesně pojmenovat. Jako na něčem nebyl velký suk apod. I když i to se dá pěkně nakombinovat. No a pak lze v prodejnách zapůjčit kus podlahy (vzorek) a zkusit přinést do prodejny s nábytkem a vyzkoušet to k sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.20 00:05

@ugluk na zivo ten nábytek je o dost tmavší, nechápu to, ze to takto zkresluje ta fotka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
16.7.20 06:11

I na té foto je světlá podlaha.
A koukej:

https://www.google.com/search?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
16.7.20 07:21

Já bych rozhodně nesla do tmavého nábytku a ani do úplně tmavé podlahy, protože ne na tom strašně vidět prach a bordel. Chystáme se nyní na rekonstrukci a taky dost přemýšlím, co zvolit. Líbí se mi podlaha do šediva (třeba bělený dub) ale moc nevím co k tomu za nábytek. Moc tmavou nechci a ani se mi moc nelíbí dekory dřeva :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
16.7.20 08:10

@Dominikovex my mame nábytek barvy wenge, hodně tmavý a světlou podlahu. Nám se líbí. Ostatní jsou mi fuk, ale to co mas na fotce bych za tmavý nábytek nepovažovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
16.7.20 08:32

Máme dub lanýžový, černou a tmavě hnědou kuchyň. Přiloženou fotografii nespatřuji jako kontrast světlé a tmavé :D Zbytek nábytku máme taky v dubu lanýžovém. Všem se to líbí, já ale na té tmavé trpím na úklid - tmavý = černá, ne ta bledule na fotce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama