Reklama

Tábor pro rodiče s dětmi u moře 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modrasek
Nováček 8 příspěvků 48 inzerátů 17.03.18 06:35
Tábor pro rodiče s dětmi u moře 2018

Ahoj, hledáme tábor pro rodiče s dětmi u moře na letošní prázdniny, nějakého ověřeného provozovatele jako je např. Kudrna a jeho tábor Piráti na Elbě(obsazeno),nej­lépe v Itálii a klidně bez dopravy nebo odjezd z Prahy, nemůžu již dlouho nic najít, moc děkuju.

Reklama

Reakce:

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 17.03.18 07:23

@modrasek Děti bez hranic mají tábory v Chorvatsku. Byla jsem s nimi ale jen v ČR, takže přímou zkušenost se zahraničím nemám.

hulala
Kecalka 435 příspěvků 24.04.18 13:58

@Elenloth prosím tě jaký ten tábor je? Mám rezervacku, tak hledám info jaký je :P

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 24.04.18 14:57

@hulala Co jsem tak vysondovala od ostatních, tak prý hodně záleží na tom, kam jedeš, kdo je tam vedoucí. Ale to asi na všech táborech.
Ale jinak dobrý. Záleží taky jak staré máš děti a jak je to bude bavit, jestli se budeš s nimi muset účastnit programu, nebo budeš mít volněji. Za mě to bylo organizačně v pohodě, ale praktikanti mohli být akčnější. Byli v tom věku, že se starali spíš o sebe navzájem než o děti.
Jestli chceš vědět něco konkrétního, tak napiš. A jedeš do ČR nebo do Chorvatska?

hulala
Kecalka 435 příspěvků 24.04.18 15:08

@Elenloth na Trnavku. Děcka jsou 4roky a mimino, to se samozřejmě nezapoji :lol:. Mám akčního syna, tak jsem chtěla nějakou kombinaci programu a dovolene :P Rada bych ho prdla na dopolední program, chvíli se odpocinula s miminkem a odpoledne se mu věnovala.

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 24.04.18 16:12

@hulala Pokud se nechá „odložit“ a bude ho to bavit, tak proč ne. V našem turnusu se teda s těma nejmenšíma dost účastnili i rodiče, u sportovek jsme spíš jen postávali okolo a povzbuzovali, u tvoření bylo třeba se zapojit, aby něco vzniklo.
Ale už jen to, že ti někdo dá 5× denně najíst a nemusíš uklízet, je docela dobrá dovča.

hulala
Kecalka 435 příspěvků 24.04.18 18:32

@Elenloth tak mohl by, školku zvládá ????ale jo, půjdeme do toho, změna prostředí dobrá :lol:.

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 24.04.18 21:14

@hulala Jo, ta změna udělá dost, nakonec to vlastně byl docela relax. Kluci měli zážitek ze spaní v chatkách. Na začátku to moc nevypadalo, ale nakonec na tábor vzpomínali v dobrém a chtěli jet znovu. Letos to nedávám, s malým miminem a klukama si netroufnu a s manželem v lepším ubytování už je to docela pálka za týden na táboře.

hulala
Kecalka 435 příspěvků 25.04.18 08:42

@Elenloth my máme pokoj na budově. manžel nás jen odveze, snad se mi nebude stýskat :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama