Přítelkyně zhubla a přestala mě přitahovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 12:52

Tak já už nevím...

S přítelkyní jsme spolu 6 let, na začátku a po dobu vztahu měla kyprou postavu 70 kg/168 cm, ale teď za poslední půlrok zhubla 10 kg a přestává mě přitahovat(líbí se mi baculaté holky). Nevím co mám dělat, přestávám mít chuť na sex s ní, protože už mě prostě nepřitahuje. Ona ví, že se mi líbí baculky už od začátku co jsme spolu. Žádné zdravotní problémy nemá. Jinak nám vztah perfektně klape, jen v posteli to teď kvůli tomu začíná dost pokulhávat jednoduše mě od toho co zhubla nevzrušuje. Několikrát jsem jí říkal, že se mi víc líbila předtím a ona to vůbec nebere v potaz. Říká mi, že kvůli tomu, aby se mi zase líbila přece nepřibere… Jsem z toho už zoufalý, co mám dělat? Píšu to sem, protože mi tu třeba některá z žen poradí nebo aspoň pomůže tohle pochopit. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4899
29.9.21 12:54

„Říká mi, že kvůli tomu, aby se mi zase líbila přece nepřibere…“
Tohle je zásadní věta a já ji chápu. Trochu si myslím, že jsi troll, ale pokud ne, tak ti fakt stačí hodně málo, 10 kg rozdíl není nic, neřeknu, kdybys měl úchylku na 150kilové a ona ti zhubla na půlku, to dejme tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
29.9.21 12:56

Víš, že jako štíhlá má nižší zdravotní rizika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
29.9.21 12:58

Holt to neni prasatko, aby sis ji vykrmoval dle libosti.

Musis se s tim smirit, necekej, ze kvuli Tobe pribere. Vubec se ji nedivim, zhubla zrejme proto, ze k tomu mela duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36792
29.9.21 12:59
@Anonymní píše:
S přítelkyní jsme spolu 6 let, na začátku a po dobu vztahu měla kyprou postavu 70 kg/168 cm, ale teď za poslední půlrok zhubla 10 kg a přestává mě přitahovat(líbí se mi baculaté holky). Nevím co mám dělat, přestávám mít chuť na sex s ní, protože už mě prostě nepřitahuje. Ona ví, že se mi líbí baculky už od začátku co jsme spolu. Žádné zdravotní problémy nemá. Jinak nám vztah perfektně klape, jen v posteli to teď kvůli tomu začíná dost pokulhávat jednoduše mě od toho co zhubla nevzrušuje. Několikrát jsem jí říkal, že se mi víc líbila předtím a ona to vůbec nebere v potaz. Říká mi, že kvůli tomu, aby se mi zase líbila přece nepřibere… Jsem z toho už zoufalý, co mám dělat? Píšu to sem, protože mi tu třeba některá z žen poradí nebo aspoň pomůže tohle pochopit. :nevim:

Asi se cítí líp a víc se sama sobě líbí. Nehledě na to, že nadváha není příznivá pro zdraví. Možná se ti zakulatí po porodu. Ale opravdu bych nežádala ženu, aby se kvůli mně vykrmovala. Řekla bych, že by vás mělo pojit víc než deset kilo tuku.

Příspěvek upraven 29.09.21 v 12:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15892
29.9.21 12:59

To je normální, každému se líbí něco a když protějšek změní svou vizáž, tak může nastat problém. S tím nic neuděláš. Ale když jí uděláš mimíska, na chvilku ti přibere ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
29.9.21 13:01
@Anonymní píše:
S přítelkyní jsme spolu 6 let, na začátku a po dobu vztahu měla kyprou postavu 70 kg/168 cm, ale teď za poslední půlrok zhubla 10 kg a přestává mě přitahovat(líbí se mi baculaté holky). Nevím co mám dělat, přestávám mít chuť na sex s ní, protože už mě prostě nepřitahuje. Ona ví, že se mi líbí baculky už od začátku co jsme spolu. Žádné zdravotní problémy nemá. Jinak nám vztah perfektně klape, jen v posteli to teď kvůli tomu začíná dost pokulhávat jednoduše mě od toho co zhubla nevzrušuje. Několikrát jsem jí říkal, že se mi víc líbila předtím a ona to vůbec nebere v potaz. Říká mi, že kvůli tomu, aby se mi zase líbila přece nepřibere… Jsem z toho už zoufalý, co mám dělat? Píšu to sem, protože mi tu třeba některá z žen poradí nebo aspoň pomůže tohle pochopit. :nevim:

Čím budeš starší, tím víc ženských bude odpovídat Tvému vkusu. ;) Vlastně nevím, jestli bych Ti neměl začít závidět. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
29.9.21 13:02

Musíš brát v tomhle ohled na ní a pochopit ji. Váha, zvlášť u žen, je velmi dulezitym tématem, kterým se zabývá snad opravdu každá žena. Souvisí to hodně s jejím vlastním sebevědomím a pocitam, že ona sama se teď cítí v tomhle ohledu lépe. Chci tím říct, že požadovat pribrani od zeny je asi jako bodat do vosiho hnízda. Já si myslím, že tady ti nic jiného ani nezbude, než se s tím srovnat - 10 kg není zas tak markantní rozdil, ne?

Jen vecna za me… Baculky si tedy představuji mnohem víc kg než 70 kg na 168 cm. Se mi jevi jako celkem normální postava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
29.9.21 13:04
@Lorre píše:
Musíš brát v tomhle ohled na ní a pochopit ji. Váha, zvlášť u žen, je velmi dulezitym tématem, kterým se zabývá snad opravdu každá žena. Souvisí to hodně s jejím vlastním sebevědomím a pocitam, že ona sama se teď cítí v tomhle ohledu lépe. Chci tím říct, že požadovat pribrani od zeny je asi jako bodat do vosiho hnízda. Já si myslím, že tady ti nic jiného ani nezbude, než se s tím srovnat - 10 kg není zas tak markantní rozdil, ne?Jen vecna za me… Baculky si tedy představuji mnohem víc kg než 70 kg na 168 cm. Se mi jevi jako celkem normální postava.

Je to normální postava, já jsem typ co má hodně svalů a u 70kg jsem dost štíhlá. Vlastně asi nechci vědět jak na mně vypadá 60. Mám 168cm a dost velká prsa :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
29.9.21 13:09

Takže ti jde jen o vzhled a vůbec ti na ní nezáleží :think: Smutné. Přeju jí partnera, který ji bude opravdu milovat bez ohledu na vzhled nebo váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10629
29.9.21 13:12

168cm a 70 kg snad není baculatá ženská ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
29.9.21 13:12

@Mína91 tak asi nejde jen o vzhled, ale jestli se mu už při pohledu na ni nepostavi, tak to pak už zavání problémem. Je to stejný, jak když si ženský ztěžují, ze jim chlap, kterej při seznámeni byl hubenej a pak nakynul a má pupek a už je nepřitahuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 13:13

@Mína91 a to soudíš podle čeho? Psal jsem že jinak nám to klape bezproblému. Ale mám pocit že i jakási přitažlivost a sexualita do vztahu patří ne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
271
29.9.21 13:14
@Mína91 píše:
Takže ti jde jen o vzhled a vůbec ti na ní nezáleží :think: Smutné. Přeju jí partnera, který ji bude opravdu milovat bez ohledu na vzhled nebo váhu.

Jde mu o vzhled asi jako každýmu druhýmu chlapovi. Už se nad tím nepozastavuju. Tady očividně panáčkovi víc záleží na tom, jak přítelkyně vypadá než na jejím zdraví. Smutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 13:15

@Mochomurka83 díky za pochopení, to je to o čem mluvím… ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat