Strašně mě to mrzí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 09:56

Strašně mě to mrzí

Ahoj, teď jsem ve škole potkala jednoho kluka a hrozně se mi líbil na první pohled i vystupováním. Úplně se mi z něho „podlomila kolena“. Kamarádka ho zná, ptala jsem se na něho a prý někoho má.
Jsem z toho úplně špatná.
Nevím, co byste mi poradili? Bojím se, že nikdo jako on nepotkám, fakt se mi moc líbil…Hodně mě to bolí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
alena1995
29.9.21 09:57

Radím Ti ať ho necháš. Je zadanej, jste mladí, třeba se slečnou nebude navždy.

• Citovat
  • Nahlásit
21786
29.9.21 09:58
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jsem ve škole potkala jednoho kluka a hrozně se mi líbil na první pohled i vystupováním. Úplně se mi z něho „podlomila kolena“. Kamarádka ho zná, ptala jsem se na něho a prý někoho má.
Nevím, co byste mi poradili? Bojím se, že nikdo jako on nepotkám, fakt se mi moc líbil…Hodně mě to bolí

Jako že máš obavy, že už se ti nikdy nebude nikdo líbit? :mrgreen: Prosímtě neboj, za týden či měsíc se ti podlomí kolena zase z někoho dalšího a za další měsíc znovu 8) Tyhle řeči „nikoho takového už nikdy nepotkám“ může vést 40 letá vdova se dvěma dětma, ne puboška :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8951
29.9.21 10:00
@Anonymní píše:
Nevím, co byste mi poradili? Bojím se, že nikdo jako on nepotkám, fakt se mi moc líbil…Hodně mě to bolí

Ve škole se máš učit. A ne psát sr. ačky na emimino. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
29.9.21 10:01

Takových ještě bude. To, že se ti líbí ještě neznamená že by vám vztah vůbec vyšel a rozuměli by jste si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
29.9.21 10:03

Tak jestli to neni skola tretiho veku, tak je velka sance, ze jeste potkas nekoho, kdo se ti bude libit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28038
29.9.21 10:11
@Melodie91 píše:
Tak jestli to neni skola tretiho veku, tak je velka sance, ze jeste potkas nekoho, kdo se ti bude libit :lol:

i v domově důchodců vznikají lásky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
29.9.21 10:30
@Šmoulice píše:
Ve škole se máš učit. A ne psát sr. ačky na emimino. :roll:

Ale no tak, kolik ti je, že takhle píšeš? To se nemůže jako ve škole do někoho zakoukat? To může podle tebe, jen až přijde ze školy?
K zakladatelce. Nejprve bych si o něm něco zjistila. Jaký má vztah s dotyčnou a jak jim to funguje. Aby jsi věděla jakou máš sokyni. A pak bych šla do toho. Pokud má být s ní tak jim to vydrží pokud né tak skončí s tebou nebo s nějakou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28038
29.9.21 10:39

@katyca tak jestli ti přijde v pořádku, že děcka píšou v době vyučování na emimino, tak nevím - mně to moc v pořádku nepřijde, ve škole se má učit,
a emimino je od 16 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786
29.9.21 10:40
@stinga píše:
@katyca tak jestli ti přijde v pořádku, že děcka píšou v době vyučování na emimino, tak nevím - mně to moc v pořádku nepřijde, ve škole se má učit,
a emimino je od 16 let

Třeba je na střední, má volnou hodinu a je jí 17 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
29.9.21 10:44

Zní to jako hrozný klišé, ale je to pravda: „takovejch ještě bude“. Jsi ještě mladá, on taky a teprv se formujete, třeba na sebe za pár let narazíte a budete spolu, třeba taky ne, ale určitě si někoho najdeš. Teď si pobreč a dál to neřeš, timhle si prošla skoro každá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
29.9.21 10:46
@stinga píše:
a emimino je od 16 let

Jako děcka jsme v době vyučování dělali i horší věci - dost často jsme ve škole ani nebyli a obcházeli bary, kde nám natočí pivo, tohle je dost vtipnej příspěvek, hned jsem si vzpomněla na sebe co bych na tohle ve svých 17 asi tak řekla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
29.9.21 10:56
@Anonymní píše:

Nebuď smutná, za prvé osobně ho ani neznáš, třeba by ti jako partner ani nesedl :)

A za druhé, víš co se ti ještě bude líbit kluků?
Jejej, spousty :)

Já byla v šestnácti taky platonicky zalaskovana pořád, jednou do spolužáka, jednou do učitele..

No neskončila jsem ani s jedním :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
29.9.21 10:59
@stinga píše:
a emimino je od 16 let

A přestávky už nejsou? Nebo jsou ve vězení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
29.9.21 12:04

@stinga A ty víš kolik jí je? Já né. A když jsem dotaz vložila měla přestávku, tak asi o hodině to nebylo. A to mi chceš jako říct, že si ve škole řešila jen učení? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat