Nebezpečné akce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 09:14

Nebezpečné akce

Zdravím 8)
Potřebuji radu, už sama nevím, jak se zachovat.
S přítelem jsme spolu 3 roky. Oba jsme potápěči, vždycky všechno klapalo, mít společný zájem je skvělé. Poslední rok začal přítel jezdit s kamarádem na dost nebezpečné akce. Říkají tomu expedice, ale platí si vše sám. Za poslední expedici nechal 50 000. První problém je ten, že tyto akce jsou podle mě o hubu, velké hloubky, dlouhý čas pod vodou. Jelikož se sama potapim, vím, kolik se toho může podělat. Můj bývalý přítel tragicky zemřel, takže mám možná až přehnaný strach. Každopádně vždy když odjede, jsem ve stresu, hubnu, občas zvracim. Dokud se v pořádku nevrátí. Mimo to potřebujeme rekonstrukci bytu. Já vydělávám méně, ale našetřila jsem na polovinu výdajů na rekonstrukci. Přítel svou polovinu utrácí za expedice… Už mi není 15, chtěla bych se usadit, potápěním vydělávat na kurzech atd… a soustředit se na budoucnost, děti. Ne se několikrát (tenhle rok už 5× týden, někdy dva) doma bát, co se děje… Dnes odjel na další. V noci jsem se rozbrecela, prosila ho ať nejezdí, je to velmi nebezpečná akce a je to už po třetí za 3 měsíce a jsem úplně psychicky v háji. Urazil se, že se musí vyspat a šel do jiné místnosti. Vážně už nevím, jestli jsem proste jen hysterka? Ale kdybych chtěla chlapa, co takhle riskuje, najdu si vojáka, co jezdí na mise…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36915
29.9.21 09:17

Nejsi. Sice se „jen“ potápú a nechlastá, ale utrácí za to neúměrně peněz. Vázat se na domov a rodinu nechce. Pro mě jasný signál, že se naše cesty rozešly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786
29.9.21 09:18
@Anonymní píše:
Zdravím 8)
Potřebuji radu, už sama nevím, jak se zachovat.
S přítelem jsme spolu 3 roky. Oba jsme potápěči, vždycky všechno klapalo, mít společný zájem je skvělé. Poslední rok začal přítel jezdit s kamarádem na dost nebezpečné akce. Říkají tomu expedice, ale platí si vše sám. Za poslední expedici nechal 50 000. První problém je ten, že tyto akce jsou podle mě o hubu, velké hloubky, dlouhý čas pod vodou. Jelikož se sama potapim, vím, kolik se toho může podělat. Můj bývalý přítel tragicky zemřel, takže mám možná až přehnaný strach. Každopádně vždy když odjede, jsem ve stresu, hubnu, občas zvracim. Dokud se v pořádku nevrátí. Mimo to potřebujeme rekonstrukci bytu. Já vydělávám méně, ale našetřila jsem na polovinu výdajů na rekonstrukci. Přítel svou polovinu utrácí za expedice… Už mi není 15, chtěla bych se usadit, potápěním vydělávat na kurzech atd… a soustředit se na budoucnost, děti. Ne se několikrát (tenhle rok už 5× týden, někdy dva) doma bát, co se děje… Dnes odjel na další. V noci jsem se rozbrecela, prosila ho ať nejezdí, je to velmi nebezpečná akce a je to už po třetí za 3 měsíce a jsem úplně psychicky v háji. Urazil se, že se musí vyspat a šel do jiné místnosti. Vážně už nevím, jestli jsem proste jen hysterka? Ale kdybych chtěla chlapa, co takhle riskuje, najdu si vojáka, co jezdí na mise…

No a co on na to? Nadhodili jste spolu téma budoucnost? Já se obávám, že on tohle prostě nechce, kdyby ano, už dávno by měl odložené peníze na společnou rekonstrukci a netýral tě něčím, z čeho jsi psychicky na dně. Jako každý měsíc pomalu nacpat 50k a 14 dní času do expedice - to není bohužel týpek pro rodinu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2029
29.9.21 09:19

A partner se k otázce rodiny staví jak? Nepřipadá mi, že by se chtěl usazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.21 09:20

Miluje adrenalin a asi jen tak nepřestane. Ty by jsi měla své stavy řešit s odborníkem, protože se mohou zhoršovat a ty pak můžeš vidět nebezpečí na každém rohu. Nehledě na to, že plánuješ se usadit a mít děti… to se zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 09:21

@unuděná nadhodili. Bohužel pro něj je součást budoucnosti tohle. Jsou měsíce, kdy nejede nikam, ale teď se to schází často… teď odjel na týden. Obávám se, že je to marný, máme nemocnou kočku, ani se nepozastavil nad tím, že mi ji tu nechá na krku. Chodím do práce…

• Citovat
  • Nahlásit
36915
29.9.21 09:22
@Anonymní píše:
@unuděná nadhodili. Bohužel pro něj je součást budoucnosti tohle. Jsou měsíce, kdy nejede nikam, ale teď se to schází často… teď odjel na týden. Obávám se, že je to marný, máme nemocnou kočku, ani se nepozastavil nad tím, že mi ji tu nechá na krku. Chodím do práce…

A kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 09:23

@Kazimíra Olejovka já jsem v pohodě, jen tyhle expedice jsou fakt o hubu… nebojím se přehnaně pořád o všechny. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 09:24

@Russet mne 23, jemu 25. Oba máme práci, vlastní bydlení, stálý příjem. Později, kolem 28, bych děti kvůli rodinné anamnéze nemusela mít vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
21786
29.9.21 09:24
@Anonymní píše:
@unuděná nadhodili. Bohužel pro něj je součást budoucnosti tohle. Jsou měsíce, kdy nejede nikam, ale teď se to schází často… teď odjel na týden. Obávám se, že je to marný, máme nemocnou kočku, ani se nepozastavil nad tím, že mi ji tu nechá na krku. Chodím do práce…

No bohužel, tohle není rodinný typ. Pokud si společnou budoucnost představuje tak, že ty budeš doma zahřívat hnízdo, vychovávat děti a z rodičáku platit veškeré náklady, aby on mohl každý měsíc na „expedici“, tak asi víš, že to nikam nepovede…
Existuje alespoň nějaká šance, že si tímhle může do budoucna třeba vydělávat? Mimochodem, kde na to bere peníze a dovolenou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11367
29.9.21 09:26
@Anonymní píše:
@Russet mne 23, jemu 25. Oba máme práci, vlastní bydlení, stálý příjem. Později, kolem 28, bych děti kvůli rodinné anamnéze nemusela mít vůbec.

Tak to jsem čekala, že jste starší :nevim:. Nespoléhala bych na to, že se bude chtít v dohledné době usadit. Tak buď ty přehodnotíš ještě na chvíli svoje priority nebo se vaše cesty rozejdou.

Příspěvek upraven 29.09.21 v 09:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 09:26

@unuděná vidina tam je. Ale neumím si představit, že to dělá společně s normálním zaměstnáním… bere si neplacené volno. A v práci má velký příjem a malé výdaje bydlíme ve svém.

• Citovat
  • Nahlásit
21786
29.9.21 09:27
@Anonymní píše:
@Russet mne 23, jemu 25. Oba máme práci, vlastní bydlení, stálý příjem. Později, kolem 28, bych děti kvůli rodinné anamnéze nemusela mít vůbec.

Tak pokud ti jde jen o to včas otěhotnět a tenhle „dárce spermatu“ ti přijde po všech stránkách ok, jdi do toho. Buď ale připravená na to, že on o děti velký zájem jevit nebude, budete mít hluboko do kapsy a každý měsíc se budeš třepat, že děti přijdou o otce. Však ti sám řekl, že takovou budoucnost chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39439
29.9.21 09:28
@Anonymní píše:

Fajn, koníčků se nevzdá. Ale plánovali jste finance, hospodaření, bydlení, jak zajistí tebe a případně děti, kdyby cokoli?
Nemocná kočka je sranda, to chlap řešit nebude. Ale řekla bych, že byste si měli udělat jasno ve vašich představách o dalším životě, a taky o nějakých časových horizontech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 09:32

@inkakřivák chce dělat kariéru. Rekonstrukci mi několikrát hodil na hlavu 😀 přitom se nám doslova rozpadá kuchyňská linka a vana… absolutně nemám ponětí, jak je na tom s penězma. Když se zeptám, neodpoví. Asi má našetřeno? Nevím. 😀

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat