Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Máme u Fischera zaplacenou zálohu na květen a počítám, že to bude OK. Chystáme se do Taby, je tam jen letiště, hotely, korálové pláže a poušť, tam nemá nikdo moc kde demonstrovat nebo rabovat…
Ať se tam semele cokoli, hlavní Bůh je dolar a ten přívážejí do země turisti (takoví boží poslové) a bez nich by to nešlo (a Suez je pro celý svět strategický, takže je nenechají moc dlouho se mlátit klackama po hlavách). Tipuju nepokoje tak max. do března, Tunisani to taky zvládli za měsíc mimo sezónu…
Střevních potíží se neobávám, my s manželem budem preventivně popíjet, pro holky beru živ. uhlí a Endiaron, zmrzku si dají jen v hotelu a vodu balenou.
A kdyby se to celé vyvinulo jinak, máme pojištění na změnu termínu i místa.
chteli jsme jet v zari, ale volba je jasna, hledam kam pojedeme ![]()
Egypt ani Tunis nebudu riskovat