Reklama

Také vaše děti tak křičí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 30.01.17 22:02
Take vase deti tak krici......?

… nemyslim jeceni, ale zkratka, ze kdyz chteji neco rict, tak proste hulakaji.
Pozoruji to u syna, nevim, jestli je to zpusobeno skolkou, ze se tam ty deti snazi prehlusit.
Jsem od nej na 5 cm a on na me hulaka, jak kdybych byla na druhem konci zahrady.
Jako Pepin hadr - rano zacne, vecer skonci a ja mam hlavu jako skopek :zed:
Sluch ma v poradku, řekla bych…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 22:04

@Luca82
:mrgreen:
Ma dcera to dela od te doby snad co mluvi.Bude ji za chvili 7let a dela to stale.100× denne ji rikam, at tak nekrici, ze stojim hned vedle ni.Ona se ztisi a za 5minut uz zas hulaka.
Ona ani nekrici, nerve, ale proste mluvi nahlas. A to opravdu znatelne…

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 30.01.17 22:05
@Luca82 píše: … nemyslim jeceni, ale zkratka, ze kdyz chteji neco rict, tak proste hulakaji.
Pozoruji to u syna, nevim, jestli je to zpusobeno skolkou, ze se tam ty deti snazi prehlusit.
Jsem od nej na 5 cm a on na me hulaka, jak kdybych byla na druhem konci zahrady.
Sluch ma v poradku, řekla bych…

u nás totéž, moje první odpověď je vždycky, že nejsem hluchá. Nepomáhá, řvou furt oba a třetí se začíná učit a najíždí na to taky :mrgreen:

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 30.01.17 22:05

Kamoška má takového syna :mrgreen:. Moje děti teda taky nepatří mezi myšky, ale ten její syn je teda převálcuje oba najednou. Když jdem někam do restaurace, tak je slyšet jenom jeho :zed:

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24367 příspěvků 30.01.17 22:06
@bigl píše:
Kamoška má takového syna :mrgreen:. Moje děti teda taky nepatří mezi myšky, ale ten její syn je teda převálcuje oba najednou. Když jdem někam do restaurace, tak je slyšet jenom jeho :zed:

jj, to musí být na budku…

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 30.01.17 22:07
@Luca82 píše: … nemyslim jeceni, ale zkratka, ze kdyz chteji neco rict, tak proste hulakaji.
Sluch ma v poradku, řekla bych…

Jo, prý to dělá tv, rádio a když rodič neposlouchá. Výše zmíněné jsme utnuly a už nehuláká (ale chvilku to trvalo, než začal mluvit normálně :mrgreen: )

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 30.01.17 22:10

Mám doma Pepiny dva :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

zrcadlo
Kelišová 6602 příspěvků 30.01.17 22:11

Jo, pár měsíců ve školce a 2 nejhorší věci, co si přinesl: 1) Nemluví, ale huláká… a za 2) Pořád chce chodit pomaleji (byli jsme zvyklí chodit poměrně rychlým tempem všude, ale jak se se školkou loudají, tak teď normální=„jdeme hrozně moc rychle, chci jít pomalu“).
Kvůli tomu hlasitému křičení jsme ho pořád peskovali, až mu došlo, že když zakřičí, tak místo odpovědi se dočká přednášky o ztišení. Takže teď už často přiběhne a řekne „Já ti něco pošeptám, jo?“ a pak šeptá (z extrému do extrému :lol: ). A při zápalu hry často pomůže „Nadechni se, vydechni, a pak to řekni ještě jednou potichu“ (ten nádech a výdech ho zklidní).

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 30.01.17 22:26

No to ja ani nepocitam, kolikrat ho za den tisim.
Jako ty ucitelky ve skolce - no jestli to tam maji ve stejnem vydani 25× - tak jako svate to zeny. Nebo musi usinat s flanderou v ruce :mrgreen:

A to on kdyz uz tedy nahodou nema co rict, tak se snazi alespon vydavat nejaky rusivy zvuk :zed:
Nekdy mam pocit, ze zvladne mluvit a hucet nebo hejkat soucasne :lol:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 30.01.17 22:35

Jeee já myslela, ze to mám doma jen já. Dceři říkáme Pepina :-) Teď máme doma mimco, tak ji upozornuju ještě víc. Ale nic moc nepomáhá. Když ji řeknu nekric, já té slyším, jsem vedle tebe tak začne větu septat a konec věty už zase křičí :mrgreen:

tini
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 5 inzerátů 30.01.17 22:36

Moje deti rvou strasne, jsem vyrizena, vecer mi tikaji obe oci, porad jen nervi, nekric, ja te slysim.Taky uz jsem ji zkousela, jestli neni nahluchla-ta starsi, mladsi to okoukala a asi si mysli, ze je to tak normalni. Televizi nepoustime, ale ze nekdy neposloucham to jo, ale to je obranna reakce organismu na pretizeni, protoze mele a mele a mele, neni zticha ani 20vterin a nevydrzi to ani kdyz ji to chci udelat jako soutez

acimedaca
Nadpozemská drbna 25684 příspěvků 30.01.17 22:44

Dcera taky křičí, má to ze školky, je to na palici, jak kdybychom byli doma hlušší :-(

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 9 inzerátů 30.01.17 22:51

Naši dva to dělají taky, je to šílený, přeřvávají se navzájem, ale ječí, i když jsou sami. Sluch mají v pořádku, rádio a televizi jako kulisu nepouštíme. Přisuzuju to tomu, že jsou živí, draví, mají přehršel energie, to ale nemění nic na tom, že je to vyčerpávající.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15596 příspěvků 30.01.17 22:53
@atominnka píše:
Mám doma Pepiny dva :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

my jednoho. Už se teda s hlučností mírní, je v pubertě. Ale užvaněnej je pořád neskutečně :mrgreen: A víš co - on na toho Pepu už i slyší, ačkoli se jmenuje úplně jinak. Jako brblá, ale když brácha řekne „Pepíku jdeme“, zvedne se a jde :oops: :mrgreen:

Shari81
Kelišová 5995 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 23:16

Malá taky huláká, pořád opakuju, ať mluví potichu, tak začne skoro šeptat :lol: chtěla jsem to připsat na vrub tchýni, ale jak tak pozoruju, tak dědičné to není :mrgreen: moje tchýně totiž mluví nehorázně nahlas…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama