Taky vaše děti nespí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 01.08.18 05:38
taky vaše děti nespí?

Bré ráno,

dnes jsme vzhůru od 4, dcera usnula v 9, 3× se do půlnoci vzbudila, naštěstí zas rychle usnula, po půlnoci se vzbudila 1×, chvíli se převalovala, posedávala, pak usla a ve 4 vystřelila a je pospánku..už měsíc nemá odpo spánek, tak to jsme zvědavá, jak to bude dnes..

obvykle usíná kolem 8 - 9 a vstává kolem 5, v noci se budí cca 2× - 3× za noc, odpo nespí, když usne max na 40 m - 1 hodinu a usíná pak kolem 11 a stejně nespí dýl jak do 6..

a to jsme myslela jak jsme ji utahala, dopo 2 hodky venku, koupání, odpo koupání, 2 hodky procházka, na střídačku v kočáru, pěšky, pak ještě hřiště, sebe jsme oddělala v tom vedru a ona tu lítala jak motorová myš a nechtěla jít spát večer a stejně nespí moc dobře..uaa..

žijeme v AT, na menším městě, každ ráno v 6 tu zvoní kostel asi 100× na zvon, jednou bych se chtěla dožít, že vstaneme později než ten „ranní budiček“ tady..

taky máte nespavce doma, jak to dáváte, já jsme ted na ni často sama a dny se vlečou, ještě ta vedra a já jsme uplně bez energie a ona jí má přes míru, nějak nejsme schopna s ní držet krok :zed: :lol:

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 01.08.18 06:27

No jeeeje. Sice to nemáme tak drastické, ale mladší dite je z toho horka mimo. V noci knoura, ale jakž takz spi. Vstává po 5 h, přitom kdyz je chladek tak vyspava klidne do 7. No co s tim - proste zatnout zuby a vydržet, je to jen par dni v roce…u vas je to taky teplem, nebo to je trvaly stav?

chaela
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 2 inzeráty 01.08.18 06:27

Já mám nespavce hned dva. V noci se budu oba na střídačku a ráno vstávají mezi 5 a půl 6. Teď dva dny po sobě spali až do 6, tak snad jim to vydrží:) ale zase byl jeden vzhůru v noci od půl 1 do půl 4, tak jsem si stejně nepospala…

Aotearoa
Závislačka 4622 příspěvků 01.08.18 06:50

Od narození mám nespavce. Budi se běžně 10× za noc. Vstáva mezi 5-6. Teď v těch vedrech chodí spát taky až v 10 vecer a odpolední spánek už nemá. Je mu 10.5 měsíce. Věřím, že se vyspím nejdřív za pár let.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 01.08.18 07:23

Hmm tak my jsme na tom stejně. Včera šel spát v devět, od půl dvanácté do půl třetí neustálý řev, pak usnul do půl sedmé. Energie má na rozdávání, já jsem úplně ko. Už to trvá měsíc. Syn, dva a čtvrt. Ještě že aspoň ten starší spí celou noc. Nevím, zuby má všechny, asi mi z něho hrábne. Po obědě teda spí, to by zas spal klidně tři hodiny. :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 01.08.18 07:55

Starší ve čtyřech letech konečně spí celou noc a vstává az v 5:30 :dance: mladší bohužel neprojevuje podobne snahy, je vzhůru několikrát za noc a přes den spí půl hodiny. Mne to neva, mam spoustu kafe a spánek se precenuje :mrgreen:

Beata.xy
Kecalka 115 příspěvků 177 inzerátů 01.08.18 08:45

My máme v ložnici třicet jedna stupňů a nejde to nijak vyvětrat (panelák na jihozápad), v noci nespíme nikdo :)

Beata.xy
Kecalka 115 příspěvků 177 inzerátů 01.08.18 08:49

Ale jinak syn je ve 2,5 letech spáč, spí od devíti průměrně 12 hodin, někdy do osmi, někdy i do desíti, mazec :) Školku zatím nevedeme, tak ho nechávám. Takže neporadím, on spal dobře od malička, doufám, že mu to do budoucna ještě vydrží.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 01.08.18 09:25

@astoret mám doma úplně stejného nespavce. Budí se teda kolem půl šesté, ale taky nespí přes den. Jde spát kolem půl osmé. Nechápu jak to může vydržet protože dny jsou fakt náročné (pro mě) pořád bazén, to vedro, lítání celý den na motorce.. a pak mi ještě večer vylézá z postele že se mu spát nechce :lol: on je pohodář, já večer už unavená a kolikrát protivná. :lol:

astoret
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 01.08.18 09:30

@emimka20 mám to stejně, přes den je akční jak nevim co, já se ji snažim unavit a přesto nic, každý mi říkal, že až nebude odpo spánek, jak bude v noci spát no a ne :D

astoret
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 01.08.18 09:30

@Marie432875 jop trvalý, ale už je to lepší, první rok jsme nespali skoro vůbec :Dale teda už byly i dobré noci, ale je jich po čertu málo :)

KIKI1106
Povídálka 39 příspěvků 01.08.18 14:12

JÁ MÁM DCERKU 8LET SICE V NOCI SPÍ ALE TO USÍNÁNÍ… HOROR. PLÁCÁ SE V POSTELI TAK TŘI HODINY. PŘEDMINULOU NOC HORKEM SPALA DOHROMADY ASI TŘI HODINY A DRUHÝ DEN SE TO S NÍ NEDALO VYDRŽET.. KDYŽ CHODÍME DO ŠKOLY, PLÁCÁ SE V NOCI TAKY ALE ASPOŇ DVĚ HODINY…BĚŽNÝ RITUÁLY NEZABÍRAJÍ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >