Těhotenská nevolnost v noci

12
16.2.16 04:52

Těhotenská nevolnost v noci

Dobrý den :) mám dotaz.. Včera jsem byla na gynekologii a tam mi paní Dr oznámila, že čekáme miminko. Cca 4tt podrobněji se dozvím za 14dní.. Ale už 3 týdny mi v noci není dobře.. Nechutenství a zvláštní pálivá bolest žaludku.
Myslíte že jsou to těhotenské nevolnosti?
Jinak přes den ne mi fajn jen někdy mě není dobře od žaludku.. Ale večer.. :? Dnes jsem od 2 od rána vzhůru.. Je 5 hodin :lol: hrůza :)
Děkuji moc za odpovědi :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
16.2.16 05:48

@Nikolita21 může to být od toho, nemusí :think: :think: někdo nemá nevolnosti žádné, někdo trpí jak pes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 06:26

Přijde mi to docela brzo, ale jinak proč by ne… nevolnost nemusí být jen ráno. Já jsem 25. týden a cca od 7. týdne mám nevolnosti a zvracím, odpolední a večerní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
16.2.16 06:30

Ja pozvracela jen večery a noci…přes den mi bylo dobře, mohla jsem chodit normálně do práce ale jak jsem přišla domu tak jsem začala zvracet a trvalo to az do rána…takže muzou to byt těhotenské nevolnosti (ikdyz docela brzy) a trvalo to pet měsíců, tak ti přeji aby tobě bylo brzy lépe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 06:33

Taky jsem to tak měla. Večer a v noci - žaludek a žáha. Ta žáha mě trápila až do porodu. Jakmile jsem si lehla byl to děs, dokud jsem chodila tak nic. Je to asi případ od případu, v předešlých těhotenstvích mi nebylo nic. Vůbec. Užívejte bříška, tohle jsou drobnosti, na které budete za čas ráda vzpomínat. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
16.2.16 06:38

@nikko aspoň někdo kdo je na tom podobně jako já, ze mě si v práci dělají srandu, že to mám jen v hlavě, že zvracím až po práci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 06:42

Také mi bylo špatně i v noci (od začátku těhotenství), jak jsem zalehla, tak se žaludek bouřil, usínala jsem v polosedě. Zkus režimová opatření: nechodit spát po jídle, těsně před ulehnutím nepít, podložit si víc hlavu… Někdy mi to pomohlo, ale někdy nezabralo ani to, miminko si prostě dělá co chce.

Jinak pokud jsi teď ve 4tt, tak nevolnosti 3týdny zpět asi nebudou od těhotenství :think:, možná bych zkusila zajít za praktikem.

• Citovat
  • Upravit
9475
16.2.16 07:54

Může to být. Mě bylo prakticky divně už od třetího týdne, a od toho čtvrtého až pátého až do dnes naprostá katastrofa. celodenně, celonočně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
16.2.16 08:09
@nikko píše:
Ja pozvracela jen večery a noci…přes den mi bylo dobře, mohla jsem chodit normálně do práce ale jak jsem přišla domu tak jsem začala zvracet a trvalo to az do rána…takže muzou to byt těhotenské nevolnosti (ikdyz docela brzy) a trvalo to pet měsíců, tak ti přeji aby tobě bylo brzy lépe :-)

Tak jsem to mela ja. Zvracela jsem a bylo mi zle jen vecer a v noci. Zacalo to temer okamzite od cca 5tt.Pres den nic. Skoncilo to ve 13tt. Opravdu jako mavnutim kouzelneho proutku mi bylo ze dne na den dobre :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.2.16 09:34

Ahoj chtěla bych se zeptat.. jsem 23tt a asi od 21h od včera mám křeče do podbřišku, návaly horka a špatně se mi dýchá s pocitem na zvracení. Je to prosím normální? Čekám první miminko.. děkuji za odpovedi :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.18 08:31

@Pam12
Ahoj, moc by mě zajímalo, kdy tě to přešlo a co znamená katastrofa, pač to budu mít možná obdobně. Zhruba týden po početí (tj. 3tt myslím) se v noci probouzím s rozbouřeným žaludkem. Zatím jen v noci, ale pravidelně. Do teď jsem to zaspala, dnes už to moc nešlo (4tt). Ještě nemám nic potvrzené, ale jsem si těhotenstvím skoro jistá. Alča

• Nahlásit
  • Citovat
9475
28.6.18 09:23
@Anonymní píše:
@Pam12
Ahoj, moc by mě zajímalo, kdy tě to přešlo a co znamená katastrofa, pač to budu mít možná obdobně. Zhruba týden po početí (tj. 3tt myslím) se v noci probouzím s rozbouřeným žaludkem. Zatím jen v noci, ale pravidelně. Do teď jsem to zaspala, dnes už to moc nešlo (4tt). Ještě nemám nic potvrzené, ale jsem si těhotenstvím skoro jistá. Alča

V podstatě blbě mi bylo po celou dobu. Zvracela jsem i 8 během hodiny ještě v šestém měsíci. Průměr zvracení tak 10× denne. V tom sedmém měsíci se to trochu zklidnilo, ale zvracela jsem i tam, jedno jestli večer nebo ráno. Úplně jsem zvracet prestala v osmém, ale žaludek na vode pořad. Do toho šestého měsíce to bylo nejhorší, zvracela jsem i ze smradu novych pastelek, posekane trávy, nové avivaže. Jidlo mi vařila Mamka a vozila potom co jsem hodila šavli rovnou do vývaru. Prakticky jsem nebyla schopna opustit byt. I chůze na nákup do 100 metru vzdálené veverky znamenalo bliti na každých dvaceti metrech. V sedmém měsíci jsem měla v obou tehotenstvich min kg než před otehotnenim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.18 12:12

To zní šíleně. Se divím, žes nebyla hospitalizována, tyhle stavy mi přijdou už životu nebezpečné. Takže obě těhotenství stála za nic? Jaké pohlaví dětí jsi čekala, prý to mívá občas i vliv, že holky dávají více zabrat. Má smysl vůbec jíst, když to v zápětí jde ven?

• Nahlásit
  • Citovat
9475
28.6.18 20:20
@Anonymní píše:
To zní šíleně. Se divím, žes nebyla hospitalizována, tyhle stavy mi přijdou už životu nebezpečné. Takže obě těhotenství stála za nic? Jaké pohlaví dětí jsi čekala, prý to mívá občas i vliv, že holky dávají více zabrat. Má smysl vůbec jíst, když to v zápětí jde ven?

V obou případech to byli kluci. Nehospitalizovali mě, mimca se vyvíjeli dobre, jejich porodní váha byla přes 4 kg. hodně jsem pila, sice jsem mohla jen ledovou vodu, neustále mě z toho bolelo v krku, ale to jediný mi ten žaludek nějakým způsobem zklidňovalo. Dostala jsem léky, ale mám nízký tlak a ještě mě ho snizovaly a bylo mi ještě hůř. Musela jsem akorát chodit na častější kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama