Těhotenské testy a nepravidelná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:10
Těhotenské testy a nepravidelná MS

Ahoj chtěla bych se zeptat, kdy použít těhotenské testy při nepravidelné MS. Dnes bych měla mít 3. den MS, ale zatím nedorazila, ale zatím testovat nechci protože poslední MS přišla až o 3 měsíce později, testy negativní a na ultrazvuku také nic nebylo. Myslíte že je lepší ještě počkat zda MS dorazí, normalne bývá opožděná týden nebo dva týdny.

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 18.08.18 19:33

Podle ceho usuzujes, ze jsi 3den zpozdeni?

Barbboraaa
Povídálka 36 příspěvků 18.08.18 19:33

Opozdena jako proti 28 dennímu cyklu? Tak jestli ji máš později vždy tak ještě vydrž aspon ten týden s testem :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6922 příspěvků 18.08.18 19:48

A jak víš že si dnes měla mít 3.den ms?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 09:46

@1mila2 @Barbboraaa @lachtanice86
MS si vždy zapisuji poctivě do kalendáře a odpocitavam 28 dní, dnes je den 32 a MS nikde, měla bych už 4 dny menstruovat, ale jak jsem psala v hlavním příspěvku mám ji skoro vždy opozdenou o týden dva, poslední MS přišla o 3 měsíce později. S přítelem by jsme si moc přáli miminko tak je těžké usuzovat zda se zadařilo nebo jen MS bude opět opožděná

Celina
Závislačka 3902 příspěvků 19.08.18 15:20
@Anonymní píše:
MS si vždy zapisuji poctivě do kalendáře a odpocitavam 28 dní, dnes je den 32 a MS nikde, měla bych už 4 dny menstruovat, ale jak jsem psala v hlavním příspěvku mám ji skoro vždy opozdenou o týden dva, poslední MS přišla o 3 měsíce později. S přítelem by jsme si moc přáli miminko tak je těžké usuzovat zda se zadařilo nebo jen MS bude opět opožděná

Máš totálně rozházený cyklus. Začni tím, že ho za pomoci gynekologa srovnáte a pak bych řešila další kroky :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6922 příspěvků 19.08.18 15:28
@Anonymní píše:

No ale když píšeš že ti ms chodí jinak tak přeci nemůžeš počítat cyklus 28dnu. Ne každá ho má 28dnu. Nejdřív si srovnej cyklus

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >