Těhotenské testy a nepravidelná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:10
Těhotenské testy a nepravidelná MS

Ahoj chtěla bych se zeptat, kdy použít těhotenské testy při nepravidelné MS. Dnes bych měla mít 3. den MS, ale zatím nedorazila, ale zatím testovat nechci protože poslední MS přišla až o 3 měsíce později, testy negativní a na ultrazvuku také nic nebylo. Myslíte že je lepší ještě počkat zda MS dorazí, normalne bývá opožděná týden nebo dva týdny.

Reakce:

1mila2
Kecalka 362 příspěvků 18.08.18 19:33

Podle ceho usuzujes, ze jsi 3den zpozdeni?

Barbboraaa
Nováček 9 příspěvků 18.08.18 19:33

Opozdena jako proti 28 dennímu cyklu? Tak jestli ji máš později vždy tak ještě vydrž aspon ten týden s testem :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 18.08.18 19:48

A jak víš že si dnes měla mít 3.den ms?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 09:46

@1mila2 @Barbboraaa @lachtanice86
MS si vždy zapisuji poctivě do kalendáře a odpocitavam 28 dní, dnes je den 32 a MS nikde, měla bych už 4 dny menstruovat, ale jak jsem psala v hlavním příspěvku mám ji skoro vždy opozdenou o týden dva, poslední MS přišla o 3 měsíce později. S přítelem by jsme si moc přáli miminko tak je těžké usuzovat zda se zadařilo nebo jen MS bude opět opožděná

Celina
Závislačka 3315 příspěvků 19.08.18 15:20
@Anonymní píše:
MS si vždy zapisuji poctivě do kalendáře a odpocitavam 28 dní, dnes je den 32 a MS nikde, měla bych už 4 dny menstruovat, ale jak jsem psala v hlavním příspěvku mám ji skoro vždy opozdenou o týden dva, poslední MS přišla o 3 měsíce později. S přítelem by jsme si moc přáli miminko tak je těžké usuzovat zda se zadařilo nebo jen MS bude opět opožděná

Máš totálně rozházený cyklus. Začni tím, že ho za pomoci gynekologa srovnáte a pak bych řešila další kroky :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 19.08.18 15:28
@Anonymní píše:

No ale když píšeš že ti ms chodí jinak tak přeci nemůžeš počítat cyklus 28dnu. Ne každá ho má 28dnu. Nejdřív si srovnej cyklus

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >