Těhotenský test 6.den po ET

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1510
28.4.14 20:11

@janvana ano,jsem Machacova holka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1510
28.4.14 20:14

@amelie111 ja se dvou embryjek taky bala, ale dva lekari mi tvrdili, ze sance ze se chyti obe je miziva :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1510
28.4.14 20:16

@a77 kde to mam hleedat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3062
28.4.14 22:37

Holky moc všem gratuluji :-) :-) :-) jsou to super zprávy :potlesk: a @a77 myslím, ze máme na den stejný termín ;-) znám tě už z jiné diskuze ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a77
4263
29.4.14 06:35

@agneszka http://www. emimino. cz/diskuse/nase-dvojcatka-2014-169471/strankovani/262/?anchor=postId29405445#postId29405445
:palec:

ten odkaz, nebo zadej Naše dvojčátka 2014 a pošli žádost o přijetí :palec:¨
taky jsem Machačova holka :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a77
4263
29.4.14 06:38

@Hanesi :potlesk: :potlesk: no já 18.6.ale už teď vím, že jestli holky nebudou chtít dřív, tak mě nechají ukončit 37tt a pak bude plánovaný CS jelikož jedna je hlavou dolů a druhá příčná :nevim: takže já přelom května s červnem, dýl dvojčata nenechávají :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3062
29.4.14 09:09

@a77 no u nás ted známá rodila dvojky skrze CS ve 40+1 :mrgreen: ale to je spíše výjimka ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10978
29.4.14 10:43

Holky jak je? Ja momentálne bojujem o udržanie- jogurtu v žaludku :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
29.4.14 10:43

@Ladybird146 jj díky, ale bohužel u nás v lékárně toho moc není. Ovšem já jsem realista. Pokud vyjde pozitivní, je sice radost, ale dokud nepřekonám prvních 12 tt, tak není vyhráno. Tak to říkal i lékař, proto to u nás v rodině ani nikdo neví. Je mi fajn, až na to, že už druhý den mě bolí břicho, tak snad není zase něco špatně… :nevim: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
29.4.14 10:46

@janvana hpolky díky, snad to klapne…já už jako po 6 letech čekání jsem občas dost skeptická… Jinak lékárnu dr. Max mám za rohem, tak tam pak zaběhnu. Nic doma zatím nemám a je to dobře, nenutí mě to testovat. V pátek možná, až dýl to zkusím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
29.4.14 10:47

@janvana mě tenkrát mudr. při těhu kdy jsem neustále :poblion: doporučila brzy ráno na lačno čistě bílý kyselý jogurt… no nevím, :nevim:, mě to teda moc nezabíralo, ale aspoň to nešlo ven, ale pocity na zvracení byly pořád.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10978
29.4.14 10:48

@amelie111 ani my nič nechceme hovoriť do 12tt ale tí čo vedeli o IVF už vedia :roll:

Vieš jak je to príznaky u každej sú iné, ja som mala príznaky po utrogestane skoro vždy :think: Teraz mi pred chvílou volala kamoška stresovala, že ju bolí brucho a určite už dostane MS. Vyčúrala ducha a valila na krv, hCG je pekných 154.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10978
29.4.14 10:51

@amelie111 že si skeptická ti verím tie pocity poznám :hug: :hug:
preto strašne moc dúfam, že sa dočkáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
29.4.14 10:53

@janvana jsi moc a moc hodná, děkuji moc za podporu. Nic nevymyslím, nedá se nic dělat než čekat a doufat. teď jdu ven s hafanama, tak se ozvu večer. zatím pa pa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1094
29.4.14 11:20

@janvana …tak u me zatim zaludek ok 8) trochu me boli bricho…tak si lehnu a pak zase jdu neco delat 8) kdyz jsem cekala syna pred 10lety tak jsem byla v pohode, zadne zvracení nic..tak jsem zvedava zda tomu bude i ted ci budu trpet ranni nevolnosti :roll:… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty