Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@amelie111 ja se dvou embryjek taky bala, ale dva lekari mi tvrdili, ze sance ze se chyti obe je miziva ![]()
Holky moc všem gratuluji
jsou to super zprávy
a @a77 myslím, ze máme na den stejný termín
znám tě už z jiné diskuze ![]()
@agneszka http://www. emimino. cz/diskuse/nase-dvojcatka-2014-169471/strankovani/262/?anchor=postId29405445#postId29405445
![]()
ten odkaz, nebo zadej Naše dvojčátka 2014 a pošli žádost o přijetí
¨
taky jsem Machačova holka
![]()
@Hanesi
no já 18.6.ale už teď vím, že jestli holky nebudou chtít dřív, tak mě nechají ukončit 37tt a pak bude plánovaný CS jelikož jedna je hlavou dolů a druhá příčná
takže já přelom května s červnem, dýl dvojčata nenechávají ![]()
@a77 no u nás ted známá rodila dvojky skrze CS ve 40+1
ale to je spíše výjimka ![]()
Holky jak je? Ja momentálne bojujem o udržanie- jogurtu v žaludku ![]()
@Ladybird146 jj díky, ale bohužel u nás v lékárně toho moc není. Ovšem já jsem realista. Pokud vyjde pozitivní, je sice radost, ale dokud nepřekonám prvních 12 tt, tak není vyhráno. Tak to říkal i lékař, proto to u nás v rodině ani nikdo neví. Je mi fajn, až na to, že už druhý den mě bolí břicho, tak snad není zase něco špatně…
![]()
@janvana hpolky díky, snad to klapne…já už jako po 6 letech čekání jsem občas dost skeptická… Jinak lékárnu dr. Max mám za rohem, tak tam pak zaběhnu. Nic doma zatím nemám a je to dobře, nenutí mě to testovat. V pátek možná, až dýl to zkusím.
@janvana mě tenkrát mudr. při těhu kdy jsem neustále
doporučila brzy ráno na lačno čistě bílý kyselý jogurt… no nevím,
, mě to teda moc nezabíralo, ale aspoň to nešlo ven, ale pocity na zvracení byly pořád.
@amelie111 ani my nič nechceme hovoriť do 12tt ale tí čo vedeli o IVF už vedia ![]()
Vieš jak je to príznaky u každej sú iné, ja som mala príznaky po utrogestane skoro vždy
Teraz mi pred chvílou volala kamoška stresovala, že ju bolí brucho a určite už dostane MS. Vyčúrala ducha a valila na krv, hCG je pekných 154.
@amelie111 že si skeptická ti verím tie pocity poznám
![]()
preto strašne moc dúfam, že sa dočkáš.
@janvana jsi moc a moc hodná, děkuji moc za podporu. Nic nevymyslím, nedá se nic dělat než čekat a doufat. teď jdu ven s hafanama, tak se ozvu večer. zatím pa pa
@janvana …tak u me zatim zaludek ok
trochu me boli bricho…tak si lehnu a pak zase jdu neco delat
kdyz jsem cekala syna pred 10lety tak jsem byla v pohode, zadne zvracení nic..tak jsem zvedava zda tomu bude i ted ci budu trpet ranni nevolnosti
… ![]()