Těhotenský test 6.den po ET

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10978
2.5.14 18:10

@amelie111 :hug: :hug: ani nevieš ako moc ti to prajem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
2.5.14 18:31

@janvana děkuji ti, já myslím, že si to tu přejeme všechny. No nic víc nevymyslím, musím čekat a doufat. pa pa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1510
2.5.14 20:00

@amelie111 drzim palce ze vsech sil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
2.5.14 20:53

@agneszka moc moc děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8150
2.5.14 21:30

@amelie111 promiň, že se sem tam vkrádám, ale třeba tě trochu potěším - mě se ukázal dušík až devátý den po KET. A to se ukázal až po limitu, myslela jsem, že se opět nepovedlo a po nějaké době tam byl duch. Držím palce, ať se ti zadaří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1094
3.5.14 07:19

@amelie111 neboj všechno dopadne dobře :pankac: držíme palečky :pankac: :pankac: otestuj si to v pondělí a krev ve středu rozhodne :kytka: každá z nás to má opravdu jiné, když jsem to četla v diksuzích :mavam: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
3.5.14 09:35

@Lemurk doufám, že na mě ještě čárka vykoukne :mrgreen: a děkuji moc za tvůj příspěvek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
3.5.14 09:37

@simcaak to je pravda, moje kamarádka už dávno věděla, že čeká miminko a test byl negativní. No, ale že bych já měla to „štěstí“ a patřila do této skupiny?… :mrgreen: :lol:. Musím vyčkat a říkat si, že to bylo brzy a prostě krev je jistota, tak vydržím do středy. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1201
3.5.14 20:48
@amelie111 píše:
@janvana ahojky, díky za optání, včera jsem se sem vůbec nedostala. No, jsem asi blbá, ale včera (6.den od KETu) jsem testovala a nic… :zed: :nevim:. Možná je brzy. Cítím se stejně - unaveně, bolí mě břicho, ale jinak se cítím netěhotně, žádné pžíznaky. Ach ouvej, pokud to zase nevyšlo… Zkusím testovat později a uvidíme..pořád doufám, jsou holky, co se jim na testu dvě čárky objeví opravdu déle, tak snad to bude můj případ.

ahoj,
no já si také nmyslím, že 6.den po KET je to brzy…vydrž! :hug: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
4.5.14 08:48

@Ladybird146 ano, ano, vyčkávám atestuji zítra, to je 10. den a mám obavy, že to nevyšlo. Prostě se cítím netěhotně, ale pak už teda nevím, co se mnou vymyslí v CARu. Já se na to asi na nějaký čas vykašlu. Taky začíná být problém s financema…no, jo, není to jednoduché. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1094
4.5.14 09:01

@amelie111 neztrácej iluze… 8)musíš věřit :* zítra je 10den tak si v klidu udělej testík, středa krev rozhodne.Ja když zacala testovat tak jsem na sobě nepozorovala nic, mimo bolesti prsou( obcas )jinak nic. ;)
zítra nám dej zprávu…držím palečky :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
4.5.14 10:32

@simcaak moc děkuji, dám vám holky vědět!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
5.5.14 07:53

Ahojky holky, tak dnes 10. den po KET jsem testovala. Test úplně sněhobílý. :,( Jinak jsem si hodila popisky, co jak u mě, aby se to nemuselo stále vypisovat. No, tak jdu něco dělat, ať na to nemusím myslet. Mějte se.pa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1094
5.5.14 08:06

@amelie111 ..neboj..ješte je orpavdu čas, drž se kočko a neztrácej naději :pankac: na tu krev jde ve středu?? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4197
5.5.14 08:10

@amelie111 Mě se objevil duch až jedenáctý den. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty