Těhotenství, odběr krve a ranní nevolnosti

Anonymní
20.10.19 21:38

Tehotenstvi, odber krve a ranni nevolnosti

Dobry den. Zitra mam na rano 8:00 odbery a mam prijit na lacno. Jenze mam takove nevolnosti, ze kdyz si uz v posteli nekousnu treba do bananu nebo nesnim jogurt, je mi spatne a jen me natahuje a zvracim.. Koupila jsem si suchy rohlik, mam v planu ho aspon polovinu snist, nez tam pujdu ale i tak :,( jak jste to delaly vy? (pojedu autobusem, chlap ma ranni tak nemam odvoz).
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.10.19 21:41

Nevim, ale za tyden budu mit stejný problem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.10.19 21:43

Něco bez cukru, raději kus šunky nebo sýru. Já se trochu pohádala u dr., bylo mi zle, navalovalo mi a ještě jsem měla ráno fakt nízký tlak, tak jsem si dala 3 malé meruňky, no to bylo keců :lol: Tak jsem jim řekla, že kdyby vyšel nějak blbě cukr, tak že si skočím někde v okolí na nový odběr speciálně na toto. Cukr vyšel naštěstí úplně normálně :roll: Hlavně jim řekni, co jsi snědla, oni si to u sebe poznamenají, vynadali mi jen, že ty meruňky jsou extrémně sladké

• Citovat
  • Nahlásit
11528
20.10.19 21:47

Dej si něco co není sladké třeba fakt půlku toho rohlíku a řekni jim to…
Jinak já na lacno nemusela ani jednou :nevim: až pak na testy na cukrovku kolem 24tt myslím…
Ale já teď zvracela a zvracela od 7-14 tt takže í tak to byl mazec a dlouhá cesta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
20.10.19 21:47
@Anonymní píše:
Dobry den. Zitra mam na rano 8:00 odbery a mam prijit na lacno. Jenze mam takove nevolnosti, ze kdyz si uz v posteli nekousnu treba do bananu nebo nesnim jogurt, je mi spatne a jen me natahuje a zvracim.. Koupila jsem si suchy rohlik, mam v planu ho aspon polovinu snist, nez tam pujdu ale i tak :,( jak jste to delaly vy? (pojedu autobusem, chlap ma ranni tak nemam odvoz).
Dekuji

Pokud to nevydržíš a sbaštíš rohlík, tak to hlavně nahlas, jinak tě poženou ještě na diabetologii kvůli zvýšenému cukru! :palec:

Já to nakonec zvládla na lačno, ale hned jak mi krev nabrala, tak jsem měla připravenou snickersku… :mrgreen: (natahovalo se mi neuvěřitelným způsobem, i se mi krabatil žaludek, ale byl prázdný, tak nebylo co zvracet)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
20.10.19 21:54

Nikdy jsem nalačno nemusela, kromě testu na cukrovku a i před tou jsem měla povolený krajíc chleba a nesladké kafe. Žiju v Německu a tady odebírají krev normálně během celého dne všichni lékaři, pokud nejde o nějaké speciální vyšetření. Ale ještě před pár lety to taky prý nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13899
20.10.19 21:56

A kvůli čemu to je? Nalačno na krev jsem asi nemusela nikdy :think: Já řeším stejný problém s testem na cukrovku. Mám ještě chvilku čas, ale zatím 3 hodiny nalačno nevydržím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 22:23
@Ba-stet píše:
A kvůli čemu to je? Nalačno na krev jsem asi nemusela nikdy :think: Já řeším stejný problém s testem na cukrovku. Mám ještě chvilku čas, ale zatím 3 hodiny nalačno nevydržím :roll:

No vis doktorka mi jen zavolala ze jsem jeste nebyla na krev at k nim prijdu v 8 rano v pondeli nalacno :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 22:25

No prave, ja pred tydnem jela rano na urad si neco vyridit a cesta autobusem byla peklo, dokonce me natahovalo a vsichni na me koukali :dance: a to jsem v sobe mela jogurt, tak planuju na snidani aspon ten rohlik a aspon pul litra vody, no snad to hned nevratim :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
13899
20.10.19 22:27
@Anonymní píše:
No vis doktorka mi jen zavolala ze jsem jeste nebyla na krev at k nim prijdu v 8 rano v pondeli nalacno :nevim:

Zajímavý. No, tak držím palce, ať dojedeš bez nehody…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8246
20.10.19 22:38

Mě se zase u prvního odběru udělalo tak špatně, že sem měla úplně černo před očima a málem sem sebou sekla. I u cukrovky sem si musela asi 3× lehnout a dát nohy nahoru.
Vem si kdyžtak do autobusu pytliky na bliti a sed ve předu, klidně si i řekni ať tě pustí sednout, že jseš těhotná a není ti dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
20.10.19 22:42

@Ba-stet to vydržíš to sladké pití když vypije nebudeš mít hlad ale vem si sebou jídlo a pak se hned najes..ja si nevzala a pak musel můj pro mě dojet jak š emi udělali zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
20.10.19 22:51

Taky jsem měla jít nalačno, měla jsem stejny problém jako ty a zapomněla na to tak jsem se normálně nasnidala nic extra sladkého. Problém byl že mi pak vyšel vyšší cukr a musela jsem pak na další odběry jen kvůli tomu že výsledky vypadali špatně. Zkus to vydržet a moc nepij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13899
20.10.19 23:21

@Kajka9 Uvidíme. Půjdu na nejzazší termín, tak mám ještě chvilku a snad se to zlepší. Zatím beru ráno nalačno léky na štítnou žlázu a na ně se aspoň 20 minut nesmí jíst. A to mám tak hraniční, pak prostě zvracím. I když teď jsem párkrát vydržela i 25 minut :mrgreen: Takže já se nebojím ani tak toho roztoku, ale jak tam vůbec nalačno dojedu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
20.10.19 23:37

@Ba-stet tak ono se to že dne na den lepší tak snad i tobě pak bude lépe..taky jsme musel a pak pořád jíst ale vydržel jsem to a to jsme nesměla už od 22.00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat