Těhotenství s předběžnou menstruací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 16:39
Těhotenství s předběžnou menstruací?

Dobrý den všem.
Je to asi dva týdny zpět, co jsme spolu s přítelem spali bez ochrany. Dnes jsem dostala menstruaci o 5 dní dřív, než jsem měla, ale není to menstruace jako taková, spíše narůžovělá, vodnatá, vůbec ne taková jako jindy. Taky se mi zdá, že se do zítřka vytratí. Jinak ji doprovází nevolnosti a bolest podbřišku. Myslíte si, že by to mohl být jeden z příznaků těhotenství?
Test jsem zatím nedělala.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 16:41

Tak jej udělej

NikyNikyNiky15
Nováček 1 příspěvek 03.01.19 16:44

5 dní před potenciálním začátkem menstruace? To by vyšlo negativně i těhotné nebo?

Marsi86
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.01.19 16:45

test ti prozradí vic než my tady

Marsi86
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.01.19 16:47
@NikyNikyNiky15 píše:
5 dní před potenciálním začátkem menstruace? To by vyšlo negativně i těhotné nebo?

a nebo třeba at počka 14 dni a potom ještě tet opakuje ja jsem delala 3 testy az ten posledni vyšel pozitivní když jsem čekala dceru

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 03.01.19 16:55

Jestli se ms nerozjede tak udělat test nejdřív v den kdy jsi ji očekávala. Jestli se rozjede a bude jako vždy není co řešit.

terezkaaa1993
Povídálka 19 příspěvků 04.01.19 13:17

já test dělala taky nejmíň třikrát a vyšel mi až v březnu pozitivní a do té doby sem měla i menstruaci až v březnu trošku slabší a v dubnu to už byl 3 měsíc těhotenství nic :O

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >