Těhotenství/hormony/brzká menstruace?

15.5.20 10:21

Těhotenství/hormony/brzká menstruace?

Zdravím děvčátka, chci se Vás zeptat, jestli máte některá podobnou zkušenost :) Snažíme se se snoubencem o miminko už pár měsíců a tenhle měsíc jsme spolu spali 2 dny před ovulací, vše bylo ok. Ale druhý den po ovulaci jsem začala mít hrozné křeče v podbřišku, jako mám při menstruaci (nikdy jsem bolesti při nebo po ovulaci neměla), bolest mě dokázala i vzbudit. Přešlo to asi po 3 dnech, byl klid. Ale dnes ráno, což je 4 dny před MS, jsem měla lehké krvácení a lehké bolesti v podbřišku. Co myslíte?? Zadařilo se konečně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

530
15.5.20 11:04

@Ronny_Veronika ahojky,to vypadá nadějně, určitě bych zkusila tehotensky test :* moc držím palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.5.20 11:22

Já jsem takové bolesti občas taky měla v některých cyklech a těhotná nebyla. Jistotou je jedině těhotenstký test v den, kdy má přijít MS. Nebo odběr krve na HCG. Snadno se boelsti zaměňují s PMS, tam to také bolí. Kolem ovulace či po ovulaci mě to také občas chytne. Ale nějak tomu nepřikládám význam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 11:26

Moc děkuji, zkusím si testík a dám vědět :srdce: @Luciškánek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 11:27

Děkuji i Vám, samozřejmě vím, že to těhotenství být nemusí, jen jsem se chtěla poptat :andel: @PETRAKIM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
15.5.20 11:32

@Ronny_Veronika určitě,budu ti držet palečky, 4 dny pred ms už ti test ukáže //Já jsem bohužel minulý měsíc testovala den před ms a měla jsem test pěkně pozitivní (žádný duch),Ale ms přišla normálně v termínu, měla jsem určitě biochemko :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama