Těhotenství, neschopenka a konec pracovní smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misule91
Kecalka 114 příspěvků 30.04.13 08:40
těhotenství,neschopenka a konec pracovní smlouvy

Ahojky těhulky a zkušené maminky. může mi někdo podrobně vysvětlit jak to funguje? zjistila jsem že jsem těhu a hned jsem šla na neschopenku z důvodů udržení plodu a těžké práce. smlouva mi ale končí 30.6 a pochybuji že mi ji zaměstnavetel prodlouží. zajimá mě co je pak potřeba zařídit. jít na pracák, nebo jen na sociálku? a jak na tom budu s penězma? mám k tomu milion otázek tak prosim poradte ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
ClaireX
Kecalka 494 příspěvků 30.04.13 08:44

Ahojda jsme na tom uplně stejně :D a pokud vím tak po skončení smlouvy (mě končí 30.9.) se nedá na pracak přihlásit pokud jsi na neschopence…ale jinak mam taky milion otazek a nikdo neumí pořádně odpovědět :D

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 30.04.13 08:44

A kdy máš termín a kolik máš odpracovaný??

dandysek
Závislačka 3831 příspěvků 30.04.13 08:46

Měla jsem to stejně, je potřeba zajít si na sociálku a nahlásit tam, že mi ten a ten den končí pracovní smlouva a ona je nějaká ochranná lhůta, neschopenku ti bude dál vyplácet sociálka. Jen je třeba zajít si na pojiš´tovnu a nahlásit to i tam. Na sociálce ti poradí, jaký papíry od tebe potřebují ;)

ClaireX
Kecalka 494 příspěvků 30.04.13 08:47

Ochranná lhůta je 180 dní :)

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 30.04.13 08:47

No já bych měla mít termín až okolo vánoc. jsem uplně na začátku těhu ale tadyto mi dělá starosti. jinak mám odpracovaný 2 roky a pár měsíců… zajimavý jméno :D mám ráda neobvyklý jména. jak jte na to přišli??

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 30.04.13 08:50

Přijde mi to všechno hrozně složitý :,( nejsem na tyhle věci a na našich úřadech nejsou zrovna sdílný…ale děkuj za info aspon jsem trochu informovaná.

silwuschka
Závislačka 4411 příspěvků 30.04.13 08:58

@Misule91 ahoj,mám za sebou totéž, nemusíš nic, pojedeš na neschopence až do začátku nástupu na mateřskou, na gyndě ti vyplní papíry pro mateřskou a ty odneseš do práce, tot vše, nic složitého za tím nehledej, jo a příští rok si ještě dojdeš do práce podepsat daňové přiznání za letošní rok, vrátěj ti dost za to marodění… :D

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 30.04.13 09:02

@silwuschka a ty papíry mi vyplní na gyndě až těsně před porodem ne?

Eugiinka
Závislačka 3282 příspěvků 30.04.13 09:11

@silwuschka já teda nevím, ale bude mít nárok na mateřskou??? :think:

ClaireX
Kecalka 494 příspěvků 30.04.13 09:18

@Eugiinka Základní podmínkou nároku na PPM je účast na pojištění (tj. např. trvání pojištěného zaměstnání) v době nástupu na PPM. Nástupem se rozumí den, jenž si pojištěnka sama určí v období od počátku 8 až 6 týdne před očekávaným dnem porodu, popř. den porodu, ke kterému došlo před nástupem na PPM. Jestliže si pojištěnka tento den v tomto období neurčí, rozumí se dnem nástupu na PPM počátek 6. týdne před očekávaným dnem porodu. Nárok na dávku má i žena, která nastoupí na PPM po skončení zaměstnání v ochranné lhůtě. Ochranná lhůta u žen, jejichž pojištění (zaměstnání) skončilo v době těhotenství, činí 180 kalendářních dnů ode dne zániku pojištění; pokud však pojištění trvalo kratší dobu, činí ochranná lhůta jen tolik kalendářních dnů, kolik dnů pojištění trvalo. Pokud pojištění nezaniklo v době těhotenství, činí ochranná lhůta 7 kalendářních dnů ode dne zániku nemocenského pojištění (pokud pojištění trvalo alespoň po tuto dobu). Ochranná lhůta však neplyne z některých pojištěných činností (např. z dohod o provedení práce, ze zaměstnání malého rozsahu).

Další podmínkou nároku na tuto dávku je účast pojištěnce na nemocenském pojištění alespoň po dobu 270 kalendářních dní v posledních dvou letech přede dnem nástupu na PPM.

Eugiinka
Závislačka 3282 příspěvků 30.04.13 09:21

@Claire Bare :palec: aha, děkuji, já že právě holčina z jiné diskuze nárok nemá, páč měla taky smlouvu na dobu určitou, ale asi jí nevýjde těch 180dní, tak proto

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 30.04.13 09:22

@Claire Bare tak ted jsem z toho jelen ještě větší než jsem byla :think:

Verca1989
Echt Kelišová 9092 příspěvků 30.04.13 09:38
@Misule91 píše:
@Claire Bare tak ted jsem z toho jelen ještě větší než jsem byla :think:

zkrátka jakmile ti skončí pracovní smlouva, začíná ti běžet ochranná lhůta 180 dní, do těch 180 dní musíš stihnout nastoupit na mateřskou. Na tu se nastupuje 6-8 týdnů před termínem porodu, tak si to spočítej, zda ti to vyjde. Pokud ne, tak na mateřskou nebudeš mít nárok a budeš brát až po porodu rodičovský příspěvek.

Elessar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.13 09:58

@Misule91 ty to krásně stíháš, nic neřeš, nikam nemusíš, normálně maroď a pak přejdeš na mateřskou ;) máš na to 6 měsíců po ukončení smlouvy - tzn. do konce prosince, to ti krásně vychází. Mně smlouva končila v říjnu, termín mám v červenci a těch 180 dní nestíhám, takže jsem bez mateřské, i když mám odpracováno :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama