Reklama

Těhotná i s nitroděložním tělískem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorothy77
Nováček 5 příspěvků 18.02.17 18:46
Těhotná i s nitroděložním tělískem

Ahoj, prosim o radu.Je tu nekdo kdo ma zkusenost s otehotnenim kdyz je zavedene NT? Mam nehormonalni telisko uz patym rokem a vcera jsem si po vynechani MS udelala test, ktery byl okamzite pozitivni. Zkusila jsem hned jeste jeden a dopadl uplne stejne. Dneska pro kontrolu jsem zkusila clearblue test a ukazal mi ze k oplodneni doslo ji pred vice nez tremi tydny.Po vikendu hned zavolam dr.ale do te doby se asi ukousu myslenkama jak to bude dal. Nezazily jste neco podobneho a jak to u vas probihalo? Moc dekuju za odpovedi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 18.02.17 18:50

Pokud otěhotníš s NT, tak jsou v zásadě tři varianty. Tělísko vyndat a těhotenství ponechat (je riziko samovolného potratu při vyndání tělíska). Tělísko nechat a těhotenství nechat (je zvýšené riziko infekce a předčasného porodu). Tělísko vyndat a těhotenství ukončit (zákrok by měl být zdarma). Takže si v podstatě rozmysli, která varianta je pro tebe nejschůdnější.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 18.02.17 18:58

A ještě jsem zapomněla napsat, že u takovéhoto těhotenství je zvýšené riziko, že bude mimoděložní, pak je řešení vcelku jasné, ale návštěvu dr. zbytečně neodkládej, je třeba to ohlídat.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 18.02.17 19:00

Zalezi co mas v planu no… :nevim: jinak obecne u tehotenstvi s teliskem je zvyseny riziko mimodelozniho, takze navstevu lekare bych nenechavala na 7.-8.tyden jak by se normalne melo…

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 18.02.17 19:17

Moje kamarádka je dítě přes nitroděložní tělísko. Její mamě ho vyndavali až po porodu.

Možnosti jsou tři jak píše @zoy. Tak je potřeba se rozhodnou co bude, když těhotenství nebude mimoděložní

Jana525
Závislačka 4753 příspěvků 18.02.17 19:17

Me se to stalo. Telisko mi vyndali a vzapeti jsem samovolne potratila.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 18.02.17 19:33

@Dorothy77 znám jednu co porodila s nehormonálním tělískem zdravé dítě v termínu, tělísko ji tam dokonce po porodu zůstalo, prý nevadí že je někdy po porodu dávají. Nechala si je pak stejně vytáhnout po šestinedělí

Dorothy77
Nováček 5 příspěvků 18.02.17 20:14

Dekuju za informace, snad me doktor vezme hned v pondeli a uvidime jak to bude vypadat, ale pokud mi da na vyber, ze si mimco muzu nechat s rizikem ktere tohle tehotenstvi prinasi, nevim co bude lepsi. Nedokazu si predstavit ze bych rekla aby mi ho odstranil, ale na druhou stranku uz mam dve male deti. A zrovna s manzelem prochazime rozvodovym rizenim. S pritelem jsme si vcera vzali pujcku a chceme od zakladu predelat byt. Nemam ted zrovna priznive podminky k dalsimu miminku, ale uz ted vim ze nedokazu rict o odstraneni i kdyz je tam riziko potratu a dalsi komplikace :( Kazdopadne, moc diky! Musim vydrzet do pondeli a rozhodnout se az mi k tomu dr. rekne vic.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 18.02.17 20:15

@Dorothy77 http://www.porodnice.cz/…i-s-teliskem

viky23
Neúnavná pisatelka 16156 příspěvků 18.02.17 20:33

@Dorothy77 ditko by navic i bylo tveho jeste manzela, ale to te nenavadim aby jsi ho dala pryc, ja jsem proti potratum, jen na to upozornuji ;)

Dorothy77
Nováček 5 příspěvků 18.02.17 20:38

@viky23 O tom uz jsem neco slysela, a nevis jak dlouho se jeste po rozvodu povazuje za dite byvaleho manzela?

stinga
Závislačka 3435 příspěvků 10 inzerátů 18.02.17 20:44
@Dorothy77 píše:
@viky23 O tom uz jsem neco slysela, a nevis jak dlouho se jeste po rozvodu povazuje za dite byvaleho manzela?

270 DNÍ

viky23
Neúnavná pisatelka 16156 příspěvků 18.02.17 20:49

To nevim presne ale uz to tu jedna pani napsala, tak snad to bude pravda :mrgreen: Ono je s tim pak dost papirovani po porodu.Ale zkusenost nemam, ja to taky nevedela az tady z emimina

Lambisko
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 18.02.17 20:58

@Dorothy77 jeste loni bylo 300 dni, jestli je to od noveho roku jinak, to nevim. kazdopadne s tim jsou jenom dve reseni: nova svatba nebo soud o otcovstvi.

jinak s teliskem bohuzel neporadim. kazdopadne preju hodne sily. :kytka:

Dovesilke
Závislačka 2927 příspěvků 18.02.17 21:43

@Dorothy77 Byla jsem těhu s tělískem, Mudra tělísko vytáhla, dítě se udrželo a porodila jsem ho zdravé, žádné komplikace.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama