Těhotná s antikoncepcí?

Anonymní
21.2.21 22:39

těhotná s antikoncepcí?

Ahojky holky :mavam: jdu hned k mému problému: 12.2 jsme měli s přítelem styk s tím, že se udělal do mně. což jsem myslela, že je v pohodě. pilulku beru podstivě každý den ve stejný čas a nemám s tím žádné problémy.
ale tuhle sobotu měla přijít ms a dnes po ní není ani stopy. prsa mě nebolí, podbřišek pobolívá jak kdyby ms měla každou chvíli přijít a výtok mám jenom čistě bílý nebo průhledný. je pravda, že jsem poslední dobou měla stresu víc než je zdrávo :pocitac:
těhotná bych být neměla, že ne? miminko si teď s přítelem dovolit nemůžeme. s testíkem čekám, pokud ms do týdne nepřijde tak nebudu utrácet za test :P
jen chci mít jistotu, že je těhotenství prozatím teoreticky vyloučené :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15356
21.2.21 22:50

Pokud bereš ha poctivě a nebyla žádná chyba v užívání, tak je pravdepodobnost malá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
21.2.21 22:52

Taky si myslím, že je pravděpodobnost hodně malá a spíš bych zpoždění přisuzovala stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
21.2.21 23:21

Pokud beres HA tak se MS ani dostavit nemusi a pokud je vice stresu, tak to taky ma svuj dil. Ja bych to teda nevydrzela a test bych si udelala at jsem v klidu…
Pravdepodobnost je mala, ale stat se muze. Moje mala pravdepodobnost ma uz 10 let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
22.2.21 07:13

Stát se může vše, pokud MS nedorazí, tak kup test. Není to až tak velký výdaj oproti… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62245
22.2.21 07:34

Bude tím stresem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 00:39

Ahoj chtěl bych se zeptat, moje maželka měla menastruaci a v pátek si měla vzít anti, ale antikoncepce ji přišla až v sobotu tak si vzala až v sobotu tu jednu a začla cyklus až od soboty a v neděli jsme mely my dva styk, ale nestriknul jsem to do ní.
Myslite ze je velka pravdepodobnost otehotneni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat