Televizní věštkyně, věříte?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ne já půjdu sem na emimino, vy se oháknete, zavřete voči a bude
.
@Camael píše:
Jen počkej, za chvíli tě opustí chlap a v hlavě ti zazní: Kde já jsem to slyšela o nějaký věštkyni??? A je to!
- Citovat
- Upravit
@Larr
Tak to já si taky ťukám na hlavu, proč a sčím tam jsou schopný volat, ale to nic nemění na tom, že si nezaložím linku a nepřiživím se na tom, že jo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Prcek88
Vida, bystrej chlapec, pochopil věštbu. Hele, zaplatil za tu radu něco? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tamata
Ty by ses tím fakt neuživila, tohle dělám už 9 měsíců a můžu jít spát, v kolik chci. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Však oni nás mají vlastně za věštkyně, kolik žen se ptá zda jsou těhotné.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Camael píše:
@Prcek88
Vida, bystrej chlapec, pochopil věštbu. Hele, zaplatil za tu radu něco?
Usmál se na mě a dal mi pusu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jestli nejsi oháknutá a nepřivíráš oči, tak to neplatí
.
@tamata píše:
Já vám všem věštím, že jestli to tu nevypnete dneska včas, tak budete pří zítřejším ranním vstávání dělat tohle:
- Citovat
- Upravit
@Larr píše:
Koho.
No toho koho sem balila na věštění z ruky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Larr píše:
Jestli nejsi oháknutá a nepřivíráš oči, tak to neplatí.
A musíš mít ofinku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Larr
Protože bych na to neměla žaludek.
To jsi z mých přípsěvků ještě nepochopila, co mi na tom vadí, takže bych to fakt dělat nedokázala?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No však jsem psala, mně není hanba za ty prodávající, ale za ty kupující
.
Příspěvek upraven 28.04.13 v 22:02