Televizní věštkyně, věříte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Larr
28.4.13 22:02

No však jsem psala, mně není hanba za ty prodávající, ale za ty kupující :roll:.

@Camael píše:
@Larr
Obávám se, že až tak promakaný to nemaj. pokud budou lidi, co tam budou ochotný volat, budou i „věštci“, co jim ochotně poradí.

Příspěvek upraven 28.04.13 v 22:02

  • Citovat
  • Upravit
12505
28.4.13 22:02
@Camael píše:
@Prcek88 :mrgreen: A potkal tě?

Sbalila sem ho :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
28.4.13 22:03

Ne já půjdu sem na emimino, vy se oháknete, zavřete voči a bude :P.

@Camael píše:
Jen počkej, za chvíli tě opustí chlap a v hlavě ti zazní: Kde já jsem to slyšela o nějaký věštkyni??? A je to! :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
40270
28.4.13 22:05

@Larr
Tak to já si taky ťukám na hlavu, proč a sčím tam jsou schopný volat, ale to nic nemění na tom, že si nezaložím linku a nepřiživím se na tom, že jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
28.4.13 22:05

.

Příspěvek upraven 26.01.14 v 21:18

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
28.4.13 22:06

@Prcek88
Vida, bystrej chlapec, pochopil věštbu. Hele, zaplatil za tu radu něco? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
28.4.13 22:07

@tamata
Ty by ses tím fakt neuživila, tohle dělám už 9 měsíců a můžu jít spát, v kolik chci. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
28.4.13 22:07

Však oni nás mají vlastně za věštkyně, kolik žen se ptá zda jsou těhotné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
28.4.13 22:08

A proč ne :roll:.

@Camael píše:
@Larr
Tak to já si taky ťukám na hlavu, proč a sčím tam jsou schopný volat, ale to nic nemění na tom, že si nezaložím linku a nepřiživím se na tom, že jo.
  • Citovat
  • Upravit
12505
28.4.13 22:08
@Camael píše:
@Prcek88
Vida, bystrej chlapec, pochopil věštbu. Hele, zaplatil za tu radu něco? :mrgreen:

Usmál se na mě a dal mi pusu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
28.4.13 22:08

Koho 8o.

@Prcek88 píše:
Sbalila sem ho :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
Larr
28.4.13 22:09

Jestli nejsi oháknutá a nepřivíráš oči, tak to neplatí :mrgreen:.

@tamata píše:
Já vám všem věštím, že jestli to tu nevypnete dneska včas, tak budete pří zítřejším ranním vstávání dělat tohle: :zed:
  • Citovat
  • Upravit
12505
28.4.13 22:10
@Larr píše:
Koho 8o.

No toho koho sem balila na věštění z ruky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12505
28.4.13 22:10
@Larr píše:
Jestli nejsi oháknutá a nepřivíráš oči, tak to neplatí :mrgreen:.

A musíš mít ofinku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40270
28.4.13 22:11

@Larr
Protože bych na to neměla žaludek. ;) To jsi z mých přípsěvků ještě nepochopila, co mi na tom vadí, takže bych to fakt dělat nedokázala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat