Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Maminky prosím o radu, syn mel v utery 2.davku hexa vakcíny, byl uplne v pohode, zadna teplota, plačtivost nic. Vcera tj. 24 hodin po ockovani zacal byt protivný, ale prosuzovala jsem to zubum, nicmene dnes po 48 hodinach po očkování dostal teplotu 37,8. Muze to byt jeste reakce na ockovani? Dekuji