Termín porodu listopad/prosinec 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
152
1.12.15 09:50

Holky, nejlíp prý svařák. S badyánem, skořicí a hřebíčkem. Ať je to co nejvíc zahřívací. My máme dnes 4 týdny :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
1.12.15 10:39

Tak holky, už jsem doma :) Na monitoru kontrakce jako vždycky :lol: Dneska tam byla doktorka a prý do mě koukat nebude, když mě prohlíželi pred tydnem :nevim: Do průkazky mi napsala stejný hodnoty jako jsem měla minulý týden a ani mě neviděla :think: Prý kdyby něco, tak mám přijet a jinak jdu na kontrolu 8.12. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3293
1.12.15 12:02

@stemi jééé to letí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.12.15 18:54

Speedy…nekdy ty lekari moc neresi, reknou jen kdyby neco, dorazte :))))ale. jestli ti je dobre, tak snad v poho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
9.12.15 17:47

Od 4.12.mame Kubika na svete:) porod rychly, nastesti i hladky. Musim rici, ze vybrat si rodit v nemecku byla dobra volba. Ten servis a uceni vseho ihned po porodu k nezaplaceni!!:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5162
9.12.15 18:54

@Makyna K. jééé tak to je super gratuluji
@speedyy a co ty nerodíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
152
9.12.15 19:32

Taky gratuluji! Hlavně zdraví..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
9.12.15 20:11

@Makyna K. Velikánská gratulace :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
9.12.15 20:15

Holky, tak ja jsem od včerejška v porodnici.Na kontrole kontrakce po minute a já je necitim :? Otevřena jsem na 5 cm. Zkoušela jsem je ukecat, ale prý když by mi praskla doma voda nebo se to rozjelo, když nic necítím, tak i těch pět minut do nemocnice by bylo daleko. Váhový odhad máme 3500 g :) A zítra ráno jsem s nima domluvena, ze mi prasknou vodu a malej se narodi 10.12. stejne jako nejstarší syn :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
10.12.15 13:04

Tak Vás zdravím na tom světě :) Jmenuji se Daniel Hofmann, narodil jsem se 10.12.2015 v 10:33 h., mam 3880g a 50 cm. :srdce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.12.15 18:31
@speedyy píše:
Tak Vás zdravím na tom světě :) Jmenuji se Daniel Hofmann, narodil jsem se 10.12.2015 v 10:33 h., mam 3880g a 50 cm. :srdce

Gratulace :) tak hlavne zdraví a spokojenost s malým :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.12.15 18:34

Ahoj holky,
tak se musím taky přidat a pochlubit se :) Sice už je to nějakých 14 dní zpátky. 24.11. v 8:04 se nám narodila holčička Anička, 3295g a 50cm :) Po dlouhých 25 hodinach kontrakcí a nepostupujicim porodu jsem nakonec musela rodit císařem. Ale jsem holky šikovny a zvladly jsme to :)
Tak si ty malý prdolky uživejte, hlavne at jsme vsichni zdravý a užíte si Vánoce :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
233
10.12.15 20:10

Vno hollky vy stě se teda rozrodili to vám povim a všem moc gratuluji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
10.12.15 22:51

Malej je zlatíčko :srdce: Ale dal mi pěkně zabrat. Po pusteni vody v 9:00 h. nastoupily v 9:30h. kontrakce, který od těch 10:00 h. byly fakt hrozny a šly mi do zad. Já byla už na 9 cm otevřena, ale malej mel hlavičku porad vysoko a musela jsem prodýchavat. A pak to tlaceni :? Nemohla jsem ho vytlačit, ale nakonec jsme to zvládli bez nastrihu a jedinyho stehu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
10.12.15 22:51

@Miley11 velikánská gratulace :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová