Termín porodu listopad/prosinec 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
233
12.7.17 14:57

Ja beru este taky antikoncepci akorat ted sem to dostala a mam si dalsi dat zittra tak jsme jeli k doktorovi s chlapama a zjistili ze tam neni noo ja chtela uz jen jedno platicko protoze svatba je 19.8 tak aby to dobre vislo no a ejhle tak to vyresilo nas problem no ;-D uz ji brat nebudu aspon se trosku telo vycisti a az bude tak nejak po svatbe a tak takchtela bych tak zari rijen no jenze ;-D vis jakto je chtit muzes ale priroda si to udela stejne sama;+D a pres antikoncepci jooo??nojo penicilinek to sou potvory a mimco zdravi vsecko v poradku:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová