Termín porodu přelom listopad / prosinec 2018

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1109
2.4.18 11:32

@zlatoocka a co ti brání :D jen do toho, ja to udelam v týdnu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
203
2.4.18 12:16

@sebel také mě od včerejška o poznání méně bolí prsa tak teď už si nepřipadám těhotně tak nějak vůbec :D testů už jsem si dělala snad 10 tak to už myslím stačí :D :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.4.18 12:21

@sebel Nebrani mi nic, jen si pripadam trochu jako blazen :-) Ale je tam, dnes to citim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
2.4.18 16:18

@zlatoocka fotofoto :D :srdce: :srdce: :andel: :andel: :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
2.4.18 16:19

@Cz.Lucy i kdybys jich udělala 20, ty budeš klidnjší a prcek to ocení :D :kytka: :kytka: :hug: :hug: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2574
2.4.18 16:53

Ahoj holky, :mavam:
tak se také přidám,…i když se bojim abych to nezakřikla. Dnes jsem 5+2 a podle kalkulačky mi termín porodu vychází na 1.12. Ve středu mám být u dr, tak jsem nedočkavá. Co se týče příznaků,…skoro nic :nevim: Břicho mě občas zabolí, prsa lehce na dotek, ale mám strašně žravou. Najim se a za hodinu mám zase hlad. Pořád chodím čůrat. Dokonce i v noci mě to budí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.4.18 17:05

@sebel Dobře tak dnes mi v testu brání to, že žádný doma nemám :-D. A je všude zavřeno. Zítra jdu asi na gyndu, tak možná budu mít opravdovější fotku než čárky na testu :-) Aspon tu bublinku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.4.18 17:06

@anonymnianonym taky mám pořád hlad :lol: :lol: :lol: Ale držím se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2574
2.4.18 17:11

@zlatoocka tak to já se nedržim a žeru :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
545
2.4.18 17:50

U mě příznaky taky nijaké… nafouklé břicho (ale spíš z toho jak žeru furt), občas citlivější prsa a jinak nic. U minulého těhotenství jsem to neznala, tam mě ten podbřišek furt pobolíval a píchal.. no asi každé těhotenství bude opravdu uplně jiné.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
2.4.18 17:53
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2574
2.4.18 18:32

Už byl někdo u dr??Mě si pozvala na středu-to budu 5+4.Počítám že srdíčko vidět ještě nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
2.4.18 18:33

@anonymnianonym ja jdu 9 nebo 10.4

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
193
2.4.18 19:03

@anonymnianonym já jdu 9.4 a to budu 6+3

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
203
2.4.18 20:19

@anonymnianonym tak přesně tak jako ty jsem na tom já..dnes jsem 5+3,jen cítím prsa a pořad se cpu! čimkoliv, slané, sladké všechno co mi kdo podstrčí to sežeru????????a čurat taky chodím i v noci a to dřív vůbec se mi nestávalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková